kurie oka

som zvedava

noo dnes vecer idem skusit ten citron v octe dufam ze mi to pomoze lebo uz mi to trocha lezie na nervy uz mam styri na pravej nohe na pate a ked sa kupem tak sa mi vzdy zvecsi a to uz nechcem tak ahojte dakujem za radu:)

katulik63

Ja to mám stále a odporúčam taký lak na kurie oko nazov je VERRUMAL !! a ked nepomáha ta k doktrovi !!! Ale náplasie vobec nepomáhajú !! vypalovat sa to nedááá

dano.

Kurích ok na chodidlách som sa veľmi dlho nevedel zbaviť. Vyskúšal som asi všetko vrátane vypaľovania dusíkom, mastičiek, lastovičník, ... a nič. Nakoniec zabral jednoduchý recept. Kúsok kôry z citróna nechať na 24 až 48 hodín odstáť v octe v chladničke v malom poháriku. Potom z tej kôry nasiaknutej octom vyrezať kúsok veľkosti kurieho oka. Pred spaním priložiť na kurie oko, prelepiť leukoplastom a nechať na noc pôsobiť. Ráno je kurie oko akoby rozmočené, za pár dní vyschne, sčernie a časom zmizne.
Na niektoré to treba aplikovať aj viac krát. Kurích ok som sa po pár rokoch takto zbavil. IMUNOGLUKAN, ktorý spomínala zuzana222 môžem tiež odporúčať. Odkedy ho beriem, nebol som chorý.

sajfina

ja som mala teraz 2,jedno medzi prstami na nohách a jedno na spodku chodidla,aj to bolelo,ale zabrali mi náplaste,ale lepila som si ich bez toho vatového krúžku a po troch dňoch,keď som to odlepila,tak mi tie kurie oká vypadli,ani odmáčať som nemusela,horšie je,že sa mi teraz urobili ďalšie dve,tak zas chodím olepená ale funguje to

bibinka12

ja mam kurie oko a neviem si s nim dať rady nechcem si ho dať vypaliť lebo sa toho strašne bojím a ani nepojdem ale ak by ste mali aj niaku lepšiu hlavne bezbolestnu radu tak napíšťe.

zuzana222

ja som mala tiez kurie oko, niekolko rokov, neskor sa mi zacali rozsirovat az som ich mala takmer na celom chodidle. zasla som s tym ku koznej a ta mi poradila tabletky - IMUNOGLUKAN, 60 tabliet stoji tak 560 sk, je to vlastne vyzivovy doplnok. okrem toho mi ich kozna vypalovala laserom a doma som si musela nohu umyvat roztokom Cyteal a potierat dalsim roztokom Califugo, OKrem toho som si kurie oka musela potierat citronom, musim povedat, ze uz to praktizujem 2.mesiac a kurie oka mi skoro uplne vymyzli, este stale uzivam tie tabletky, aby mi vymyzli uplne. toto je jedina liecba,co mi zatial zabrala, som naozaj spokojna.oporucam kupit si tie tabletky !!!!

el.

Basa,nie nemalo by sa ti rozniest...mne vypalovali este ked som bola na pate jedno a v pohode uplne zmizlo...teraz mi vypalovali dalsie na nohe sice to musela robit na 2x lebo bolo velke ale uz mi odpadlo.