kurie oka

basa921

ahojte chcem sa spytat ci po vypalovani sa mi kurie oko neroznese po nohe alebo inde prosim vas poradte dakujem...

aniko257

Ahoj!Ak ti môžem poradiť,tak ti radim churugka.Odoborné vyšetrenie chururgom je moc účinné.Ja mám kurie oko na celej ruke náwštewa a chirurga ma potešila,preťože mi aj zmyzly..odporúčam to každému kto trpí okom ktorym som trpela aj ja.Ani mna to neboli ale ani ja som to tam nechela mať.Neprijemna je injekcia ktoru dostaneme a potom uz nič necitiť,ale ako sa hovorí pre krásu treba trpieť.Dzžím vám place

hanat1

Tie nešťastne kurie oka, alebo otlaky mám aj ja a práve sa chystám na pedikuru. Určite má to bude stáť od 140-300 sk. Ale čo robiť?

RNG

Chemicke vypalovanie kurich ok sa robi kyselinou salicilickou.
Tak sme spat pri aspirine, zobrat tabletku,dat na kutie oko a prelepit leukoplastom. Za 3-4 dni by malo kurie oko zcernat a do tyzdna -2 odpadnut.
Tiez sa to da vraj liecit silnym roztokom GSE , 5 kvapiek do lyzice vody

megi

skus slaninu, alebo supku z banana pripadne kora z citrona.
inac je dobry aj pripravok s nazvom Verumal. vyskusaj, je ale asi len na predpis

veronika

hmm, Verumal je len na bradavice, ak Vam pomohol na kurie oko,ste si isty, ze to bolo kurie oko?, tak asi to bol najskor ucinok druhej latky obsiahnutej v pripravku, kys.salicylovej.Okrem toho obsahuje hlavnu uc.latku 5fluro-uracil, ktory by mal zastavit delenie bradavic.buniek.ide o cytostatikum, preto by som ho radila davat len na indikovane pripady /bradavice/