Inac orientovana

Príspevok v téme: Inac orientovana
marcipan

Prosim,mam velky problem.Pacia sa mi dievcata .Nechcem ,aby sa mi pacili.Pripadam si ko z ineho sveta.Hnusim sa sama sebe.Nemozem sa toho zbavit.Nechcem byt orientovana na rovanke pohlavie.Zbavim sa niekedy toho ? mam 19,nikdy som nemilovala ziadneho muza ,prv som si myslela ze nemam vyssie city ...ale mam ich,no k dievcatam .Boze

chechi

marcipan, najlepsie, co podla mna mozes urobit, je prekonat samu seba a skusit to... mozno zistis, ze vztah so zenou ti ozaj vyhovuje viac nez s muzom. alebo to dopadne celkom inak, a ty zistis, ze ta zeny pritahuju len sexualne, lebo aj to je plne mozne. a keby aj nie, ver mi, svet sa nezruti... jedine ze by si zavrhla sama seba... ja by som mala byt podla horoskopu tiez bi, a pomaly ale isto prichadzam na to, ze asi aj som... sprvu to aj mne pripadalo zvlastne a nepochopitelne, ale ked som porovnala obe pohlavia z mojho uhlu pohladu, zistila som, ze zeny len nesmierne obdivujem a to ma na nich "pritahuje". ale aspon som samej sebe pripustila moznost, ze som na baby. nuz, ako vidis, tato metoda samoanalyzy to vyvratila... skus a sama uvidis. :o)

ali

katika, ja VIEM ze je medzi tym rozdiel. sama som bi. a nema to NIC spolocne s vlastnym rozhodnutim. proste to tak citim..pritahuju ma muzi, ale aj zeny.

bibiiii

Veronkaa vsetko najlepsie k dnesnym meninam.Nech kvitnu ruze na Tvojej tvari,z Tvojich ust nech usme ziari,srdce nech nepozna asky kla,to Ti prajem k meninam.

veronkaa

Ahoj marcipan.Ja som bola vzdy presvecena ,ze lesbicky su muzatky,proste zeny s muzskymi hormonami.Nikdy by som nepovedala,ze prave ja sa stanem lesbou.Som typicka zenskost,dlhe nohy,dlhe vlasy,rada sa malujem a chodim vyzyvavo oblecena.Proste zena.A predsa ma zlakala jedna baba a ja som sa do neja zamilovala.Najprv som si o nej pomyslela,ze je nechutna lesbicka ktora vysla po mne .Ale neskor som zacala ziarlit na to,ze sa rozpravala s inymi muzmi,alebo na diskoteke sa o nu obtieral nejaky chlap ci uz zena.Vtedy som si vsimla aka je pekna.Proste stala sa zo mna lesbicka.Ja som to nechala tak,cakam ,ze to mozno odide tak ako prislo..Ze raz budem ziarlit na nejakeho pekneho muza ,ktory koketuje s niekym inym ako som ja.Ked ja neviem nikdy odolat tomu,ked ma ona pobozka.vela zdaru

pipa

Je to OK. Zi si svoj zivot ako uznas za vhodne. Nedaj na predsudky ludi, lebo si zatarasis cestu k vlastnemu stastiu a plnohodnotnemu zivotu.

katika88

Ali medzi homosexualitou a bisexualitou je dost velky rozdiel.Homosexualom sa clovek narodi ale bisexualita je len tvoje vlastne rozhodnutie.To nie je vrodene ide o to po aku hranicu su sama schopna zajst.
A este k marcipan, naozaj sa nemas zaco hanbit, taka si sa narodila a ty zato nemozes.

katika88

S tym sa bohuzial nic neda robit, je vedecky dokazane ze clovek sa svojou orientaciou jednoducho narodi a neda sa to nijako zmenit ani potlacit lebo potom je clovek este nestastnejsi.Ked ta pritahuju zeny tak s muzom spokojna nebudes.Ja viem musi to byt velmi tazke a o to viac ze sa s tym nechces a nevies stotoznit.Naozaj neviem ako by som ti poradila ale pokial ta vobec nepritahuju zeny tak podla mna nie je prave najlepsi napad chodit s muzom len tak nasilu.Sexualna orientacia sa neda zmenit len tak na pockanie.

ali

marcipan, nieje ziadny dovod, preco by si sa mala sama sebe hnusit. je to normalne. o tom, ktore pohlavie nas bude pritahovat, sa rozhoduje uz ked si embryo. mas to proste v genoch. nie je ziadny dovod, mysliet si o sebe, ze si divna, menejcenna, alebo nechutna. bisexualita, alebo homosexualita nie je ziadna uchylka. to si clovek nevyberie. musis sa naucit zit sama so sebou, prijat to. nebran sa tomu