Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

klavesnica na notebooku pokvapkana cajom

Príspevok v téme: klavesnica na notebooku pokvapkana cajom
klm

ahojte,

pred nedavnom sa mi podarilo trosku pokvapkat klavesnicu na notebooku cajom. Na druhy den mi prestalo fungovat asi sedem klaves... miesto kde som ju pokvapkal som vycistil a niektore klavesnice to uz rozchodili... avsak nie vsetky. Dokonca som klavesnicu aj rozobral a osprchoval pod vlaznou vodou a nechal preschnut... zdalo sa ze to pomohlo. Vsetky klavesnice isli tak ako mali ale o par hodin to uz nebola pravda. Preto som to skusil este raz, ale zopakovalo sa to iste... najskor isli ale nie na dlho.
Chcel som sa opytat ci mi viete poradit co mam s klavesbnicou dalej robit? Niekde na nete som cital ze je dobre ju umyt v rozpustadle, ale tak nejak zabudli napisat v akom :))

Pokial budete niekto vediet co s tym dalej dajte mi prosim vediet. Dakujem

klm

no tak klavesneca sa mi uz definitivne poserkala:(

pokial viete kde by som mohol zohnat klavesnicu na Lenovo G500 tak mi dajte pls vediet, lebo uz naozaj neviem kde ju kupit... dakujem.

klm

tak klavesnicu som uz nejako rozbehol... niekolkohodinov kupel vo vlaznej vode a v saponate jej asi pomohol... tlacitka sice este trochu blbnu ale je to vzdy lepsie nez ako to bolo... len dokedy? :D

klm

mOKRU NIE :) VZDY DEN POCKAM... TO BY SOM ANI NERISKOVAL :d

uvazujem ze si skusim kupit destilovanu vodu a necham ju v nej namocenu aspon den... myslim si ze pokial urcitu dobu fungovala tak ako ma, tak by este nemala byt uplne na odpis :)

ona uz nieje vobec dolepena.. teda myslim na viditelnych miestach.. problem bude tam medzi... neviem ako sa tomu nadava :D tam pod tym plieskom kde su tie cesticky :)

lost

A davas ju tam mokru ?
Ci sa tam nahodou nezasusa ta voda alebo co.

No ak to vies takto pekne rozobrat A POSKLADAT hlavne :D tak by som to umyl asi v niecom co zmije tu kavu, napr vo vysoko koncentrovanom (JAR, len to neviem vysklonovat) :D

Potom by som pockal na ususenie a skusil ci sa to na ruke nelepi...

Este je moznost externej klavesnice, ale to na cesty asi nebude nic moc..

klm

Ked ich postlacam viackrat cca 2ox tak idu :)
Klavesnicu som komplet rozobral.. tj tlacitka a aj tj. vybral som tlacitka a aj ten mechanizmus pod nimi co ich vracia do povodnej polohy ked sa stlacia... osprchoval som ju vodou a isla, ale po par hodinach to bolo to iste co predtym, tak neviem ci ju mam sprchovat vodou a spoliehat sa na to ze to nejako rozchodi, alebo ju umyt v niecom inom... kupil by som si aj novu, ale vsade kde som sa bol pytat sa na moj typ notebopoku kupit neda, tak zacinam byt dost zufali.
Pocul som ze je na to dobry metanol, tak neviem ci to mam vyskusat.

lost

A ked stlacis silnejsie, ani tak nejdu?
Mozno mas zalepene tie spoje alebo co..

No notebook je smola, leto to asi nejde len tak zahodit a zobrat novu klavesnicu :D

jingles

to musíš vedieť =) ja som aj vodou aj acidkom a ide =DDD ale jak som to potom pilnikom a servitkom medzi tými spárami sušila =DDD bo nebol môj =p ale ide =)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.