Neznesiteľná bolesť hlavy

Príspevok v téme: Neznesiteľná bolesť hlavy
milly

Ahojte všetci..

Od začiatku tohto roka sa u mňa táto bolesť prejavila už 3x.. Čítala som už všeličo na internete, nuž nič mi nepomohlo.. Keď ma táto bolesť dorazila prvý krát, myslela som že je to migréna, akurát že migréna sa dostaví (ako som čítala) na 4-6 týždňov a potom sa môže znova vrátiť po pol roku.. Bolesť trvala síce 4týždne, no vrátila sa asi mesiac na to.. A o trošku silnejšia ako prvý krát.. No bola spojená aj s bolesťami zubov a ucha... Bolo to na nevydržanie, brala som najskôr ibalgin, ktorý pomáhal asi 1-2 dni ale potom už vôbec.. Potom som prešla na paralen, ktorý pomáhal asi ďalšie 4 dni ale potom už ani ten.. Nevedela som čo od bolesti, priateľ mi zohnal z lekárne antibiotikum Doreta, to mi zabralo, polovička asi na 3 hodiny. Keďže bolelo aj ucho vedela som na 100% že z toho aj tá bolesť hlavy a zubu, na ucho som brala takú hnedú mastičku ktorá dosť smrdí, no viem že pomáha.. Táto ,,druhá" bolesť hlavy prešla asi po 2 týždňoch..

Dnes ma od rána strašne bolí hlava aj zuby (ucho už nie) ale takáto silná bolesť to nebola ešte nikdy... Do školy som si lieky zabudla vziať, tak mi profesorka dala panadol, vraj aj na hlavu aj zuby, že to mi pomôže.. Ha, kiežby! ani trošičku nepomohlo..Keď som prišla domov,hneď som si šlahla paralen, a bolo úplne po bolestiach, asi na takú polhodinku.. Bolesť sa potom znova vrátila.. vzala som si ďalší paralen, bolesť nezmizla, ale trošku utíchla, a išla som spať.. Keď som sa prebrala, boleli ma len zuby, ale 5 minút na to aj hlava..Neznesiteľne,.. Teraz som si dala tabletku, takže bolesť pretrváva ale nie taká neznesiteľná.. Ale naozaj neviem z čoho to je.. Netuším, či mám zapálené ucho alebo prievan. Lebo tá hlava a zuby ma tak bolia, že to už ani nepociťujem..

Takže teraz moja otázka, môžem mať zapálené uši aj keď tú bolesť necítim? Mám začať brať tú mastičku na to?

Nepíšte mi prosím, nech zájdem k lekárovi, alebo tak.. Nie je to také jednoduché, ako sa to zdá.. Rada by som zašla, nuž nemôžem, a nepýtajte sa ma prečo..

Ďakujem za Váš čas a hocijakú odpoveď,

s pozdravom Monika..

fazulisko

ahoj, ja som mavala nieco podobne, tiez ma bolela hlava, ucho, zuby, nic nepomahalo. Zistilo sa potom, ze to rastla osmicka.
Inokedy som mala aj zapal stredneho ucha, to bola tiez silna bolest, ale nie az taka.
A mavam aj sialene bolesti "vdaka" jednemu nervu, ktory vychadza niekde medzi lopatkami a dokaze mi sposobit migrenu, bolest ucha a celej ruky az po malicek.
Co sa tyka analgetik, nikdy mi nezaberal ibalgin ani paralen, na tu chrbticu/nerv mi dokaze pomoct kombinacia dorsiflex plus panadol ultra. ale to mi poradil iba znamy, nie lekar.
Ked sa ti neda ist k lekarovi, skus napriklad aspon zavolat na pohotovost, mali by ti poradit. Drzim palce

drobcek30

no s migrénou to podľa mňa nemá veľa spoločné. Skôr si myslím, že to bude nejaký zápal. A ten nevyliečiš tabletkami od bolesti. Ja trpím na bolesti hlavy, viem, čo to je, ale to čo opisuješ je podľa mňa niečo vážnejšie. Viem, že nechceš počuť radu o lekárovi, ale myslím, že v tomto prípade iná rada neexistuje. A mala by si ísť čo najskôr.