Ako odstranit zuvacku z nohavic

mimimimi

na rifle mi pomohol odlakovač a potom som ich hneď vyprala v rukách..farba nezišla dole..ale pri iných typoch látky by mohla

ivi23

tetw: prepacte ak som vam nejako ublizila, chcela som len pomoct

mimochodom, tieto neobsahuju riedidla ale odstranuju skvrny aktivnym kyslikom a tenzidmi. a slovo drahe je relativne, ten cistic by mal vydrzat vraj 150 skvrn, ja som ho uz par krat pouzila a stale je v podstate plny, a pouzila som ho aj na ine skvrny ako zuvacky.

Ked si kupis odlakovac s riedidlami iba na zuvacku, je velmi relativne ci ta to vyjde lacnejsie ;) Ale co vas presviedcam, chceli ste radu, tu je mate ;)

tetw

ivi23: ked si tu chces robit reklamu, treba ju najprv zaplatit..
a nacoo kupovat drahe cistice, ked sa da pouzit odlakovac, alebo ine riedidla, ktore su ovela lacnejsie, nez tie cistice. tie cistice obsahuju riedidla. takze je jedno ci pouzijete odlakovac s acetonom, alebo ine riedidlo... alebo pripravok s nazvom "cistic" s obsahom riedidla. a farby po odlakovaci neblednu. ja to mam odskusane nie raz..

ivi23

Caute, mala som problem, ze moj 14 rocny syn zuje zuvacky stale. No a prilepil zuvacku na pohovku, ktoru samozrejme nenarvem do chladnicky :) hladala som vselico, odlkaovaca sa bojim ze by mi zisla farba alebo by zmenila odtien. nasla som stranku, kde predavaju cistiace prostriedky na vsakovake skvrny tak som si objednala a vyzera to celkom zaujimavo, zuvacka zisla, a farba sa nezmenila aj ked v manuali pisu ze rpre isttou treba vyskusat niekde na kraji ci nahodou sa nic nestane..inac je to fajn vraj aj na saty a koberce a da sa tam aj kuknut na videu ze ako s tym robia..ta stranka sa vola www.vycistim.sk a nakup prebehol bez problemov, poslali postou, za nejakych podmienok sa da tusim aj osobne..dufam ze som pomohla:)