Co mam robit ked mi hnisa piercing v pupku?

Príspevok v téme: Co mam robit ked mi hnisa piercing v pupku?
misheliiik

Ahojte mam piercing v pupku z titanu asi druhy mesiac a na zaciatku bol uplne v pohode nehnisal nic asi prvy mesiac.Potom zacal hnisat asi na tyzden,potom zase nehnisal a skusila som si ho len raz vymenit za pierc z ch.ocele a tyzden po tom,zacal znova hnisat a hnisa mi az doteraz stale.Cistim si to alkoholom aj tou morskou vodou a nepomaha mi to kto ma s tym skusenosti cim by som si to mala cistit aby som nedostala nejaku infekciu??(teda dufam ze ziadnu nemam)..

aradnna

skús to mydlo,za pokus nič nedáš,to mydlo stojí ani nie euro:)
a nechytaj si to,nehýb s tým moc,len si to párkrát za deň jemne pootoč...:) nech si tam nezanesiš nejakú infekciu...ale piercing sa hojí až polrok,myslím,že to chce čas a starostlivosť

misheliiik

ja sa bojim ze sa mi tam dostala nejaka infekcia ako som si to raz vymenila za tu ocel... teraz uz tam mam stale titanovy,ale aj tak mam obavu a stve ma ze mi to vkuse hnisa ..asi si kupim to mydlo alebo neviem čo..

aradnna

Ahoj:)
Ja mám piercing už pár rokov a čistila som si ho antibakteriálnym mydlom Protex a nemala som žiadny problém.Ráno aj večer namydliť a poriadne zmyť,len dva razy,nie viac:)