Myom na maternici

gabigabriela

Dobry den.Mam 25rokov a 2potraty spontalne s tretie tehotenstvo cisarskym porodom.Ani vo sne by ma nenapadlo ze mozem mat miom alebo cokolvek ine..ale mavala som az chronycke zapali az mi nedavno kamaratka odporucila kuru ktora tu este nieje znama ale zohnala ju napockanie..sokovali ma fakty ze po liecbe zenam odpadli obrovske cisty.miomy a to doslova odlupli sa..tak som to skusila.jedna sa o cinsku bilinkovu medicinu.vrecuska.a spojene s vyplachmi..po 3dnoch ked som mala cistiaci respektyve odichovy den v danej kure,sa zo mna vyplavili 3miomy velkosti nechtu na ukazovaku a tiez koza kusy koze zo sliznice
..je to neskutocne ale bilinky su neskutocne vzacna dlhoveka medicina a robi zazraky a uz to viem z vlastnej skusenosti..Odporucam green world vaginalne vrecuska na cistenie

adina

Hmm, mala som a dost velky, vyoperovali mi ho a keďže som už nemienila mať deti, odporučili mi vybrať aj maternicu (neskôr som počula, že je to lepšie - aj kvôli možnej neskoršej rakovine). Ale dnes by som to skúsila ešte aj ináč, z prírody poznáme mnohé dobré výsledky aj pri horších diagnózach; Ganoderma lucidum by ho možno vedela zničiť. appelova@post.sk

.....

Ono je na internete veľa diskusných fór na túto tému. Tu ti veľmi odpisovať nebudú, skús inde.....fakt sú dobré príspevky, aj ti pomôžu. Držím palce, inak aj ja mám myom, tak nie si sama a tiež ešte nemám deti.