holenie u muzov

Marion

no tak mne osobne to viac vyhovuje ak je chalan oholeny,ale zas nie kazdej holke sa to musi pacit.sa jej asi radsej opytaj.mna sa tiez moj priatel opytal,tak som mu povedala,ze mne viac vyhovuje ak sa oholi a tak to urobil.ale ak by to neurobil,tak tiez by to bolo v pohode.

januška

moj nazor an to moj priatel sa tiez neholil nevadilo mi to ale jedneho dna bol oholeny neuveritelny zazitok je to fakt omnoho lepsie a aj lepsie to vyzera takze olit sa holit sa hollit sa podla man jednoznacne!nemusis byt uplne ale nech toje upraveen frajerka podla mna bude mat urcite radost!!!!!!!

katika88

Jeziiiiiiis jake parazity preboha?To by musel byt na tom fakt biedne s hygienou ;-)) si to ani predstavti nechcem hehe.Nemyslim si ze ked sa nevyholi tak musi smrdiet ide o hygienu kebyze ju poriadne nedodrziava tak by smrdel aj vyholeny, s chlpami to nema nic spolocne a tiez si myslim ze ked uz, tak iba skratit.

qwer

parazity?? haha to sa neriesi vyholenim ale HYGIENOU! a co takto to len zastrihnut? to je podla mna zlata stredna cesta. hmm. a co takto vyholit si hradzu? (mieto medzi semennikmi a analnym otvorom) OTAZKA PRE ZENY: ma si ju muz oholit? pripadne este dalej az k zadku?

typek

Jednoznacne vyholit. Jedna vec muznost a druha je hygiena. Nebudes zapachat a nebudu sa ti na chlpoch usadzat parazity. Takze urcite dole. Doba nadvlady opic je uz za nami ;)

katika88

Sa jej radsej spytaj ci by si sa jej pacil vyholeny bo nie kazdej babe sa to paci.A ked jej to doteraz nevadilo tak mozno je fakt jedna z tych ktore su nazoru ze chlap ma vyzerat jak chlap teda ze ma byt muzne zarasteny.Takych bab neni malo.Mne osobne by sa nepacilo keby sa moj partner vyholil.Takze mna by tym moc pozitivne neprekvapil ;-) a zase vecne sa s tym babrat aby to nepichalo tiez neni slast... Daj si s tym radsej pokoj chlape.