Farba na vlasy

chrobacik16

ahojte, kamaratka mi kupila minule leto farbu na vlasy. a teraz ju chcem dat na vlasy. A zaruka plati do 2015 :) takze si ju mozem dat na vlasy?

Lunika

:)no ved prave to ze ani ja to neviem vylustit a tiez som hladala aj to ci tam neni ze kolko rokov sa to moze pouzit...tak ze netusim

jancecka

fúú, to veru nevylúštim :D som sa chcela zahrať na múdru :D keby tam bol uvedený dátum výroby, niekde by muselo byť napísané že spotrebujte napríklad do dvoch rokov od dátumu výroby alebo tak nejako, teda pri potravinách to tak musí byť

Lunika

aj ja si myslim ze to musi byt len nechapem ako su tie cisla...tie cisla 0803380402 alebo by to bolo opacne a 08 je datum vyroby?

jancecka

myslím že tie čísla niečo budú znamenať, predsa dátum spotreby alebo výroby na kozmetike musí byť, či sa mýlim? ako presne máš napísané tie čísla?

Lunika

Ja tam mam neake cisla lenze to vobec nevyzera ako datum lebo tam je take napr. ze 03 a v 2003 roku som si urcite nekupovala farbu a preto neviem,alebo ani take tam neni pisane ze kolko to je dobre od datumu vyroby

jancecka

ja som zatiaľ vždy mala farbu na vlasy s dátumom. Lepšie popozeraj a moja mama si raz naniesla farbu po záruke :D chytila na oranžovo, inak to bol mahagon :D ale mala po záruke viac ako dva roky. Keď je niekto až príliš šporoblivý :D