Cystoskopia - a problemy po nej

Príspevok v téme: Cystoskopia - a problemy po nej
falkom

Chcel by som sa opytat ci je normalne ak po 2 dnoch od vysetrenia som mal pri vyrone semena aj krv hoci v moci bola krv len jeden den a uz som si myslel ze je vsetko v poriadku. Ku konci vyronu bolo v ejakuláte sama krv ,hoci vyron nebol bolestivy. a este sa chcem spytat ci toto vysetrenie moze zanechat trvale nasledky, lebo som sa dozvedel ze toto vysetrenie je dost nebezpecne,ale toto som zistil az po vysetreni.Nebol som vobec pred vysetrenim informovany od urologa o ake vysetrenie ide.Slepa dôvera v lekara. Po vysetreni samozrejme nic nezistil. Pri tom mam iba 27 rokov. ved sama sestricka mi povedal ze by to nikdy nenechala u svojho syna urobit v tak mladom veku a ze mam dufat ze sa vsetko vrati do normalu, co zatial as mi velmi nezda. Po tomto vysetreni mi lekar predpisal aj antibiotika CIPRINOL 500 Podľa vsetkeho mu islo len a len o výkon v praci nakolko za moje vysetrenie inkasuje od poistovne nemale financne prostriedky co som sa dozvedel od sestricky.t a tiez mi povedala,ze sa dalo aj odmietnut, co by som urcite teraz uz urobil a ze iny urolog by nikdy pre mna nedopustil aby mi to vysetrenie urobili. na toto vysetrenie by som nesiel uz nikdy iba ak v krajnom pripade.
Mam vetsie problemy po vysetreni ako pred nim.

Som s toho zufaly s uvazujem ci sa neako neda proti tomu branit. a ako mam postupovat.

Vopred za odpovede za Rady

Giuseppe

Zdravim, tu Ti tazko niekto odborne poradi. Ak mozem poradit popis tento problem na stranke:
www.primar.sk, je tam urologicka poradna alebo na
www.nebojte sa.sk, tam radia urologovia.