Podklad pod ocne tiene

florianik

No ja neviem.. mám ten podklad pod očné tiene Gosh.. taký v tyčinke a sú to podľa mňa peniaze vyhodené do vzduchu a kľudne to niekomu podarujem alebo predám za minimálnu sumu :-))

Vyskúšala som to len raz, ale mám pocit, že tie tiene mi držali ešte horšie než bez tej bázy, urobili sa záhyby... no jednoducho vyzeralo to po celom dni ešte horšie než keď som si ten podklad nedala.. a to používam kvalitné tiene!

trdlooo411

Dievcata,pod ocne tiene je najlepsi podkladovy ocny tien Gosh,je bud bezfarebny alebo maju rozne farby.Po naneseni nan su tiene syte a nezmazu sa,neusadzaju sa do zahybov..alebo mam este odskusanu podkladovu bazu pod tiene od manhattan ta je v takej bielej nadobke okruhlej a je super,tiene sa nerozmazavaju,drzia krasne a myslm ze aj keby som bola 2 dni vkuse bez spanku tak aj tie dva dni by mi na ociach vydrzali krasne tie tiene..tolko odo mna

mirka 23

no tak skušala som ten podklad pod make up gosh na viečka pod praškove tiene a to vôbec nedržalo. Pod praškove gosh je najlepší očný gel.
A pod klasicke biela ceruzka.

magdalenkaa

pred nanasanim tienov si najprv prejdem viecka pudrom a potom mi na nich tiene aj ceruzka vydrzia ovela dlhsie. ked si das navyse aj trochu makeupu a az na to puder tak by to malo byt ovela lepsie. ku veceru uz mam aj ja jemnu ciarku od tienov, ale myslim ze to je normalne po takej dobe.
inak som dlho zhanala podkladovu bazu pod tiene ale nikde som nenasla tak to riesim zatial takto. :)

crazy-lazy

ahojte tak dakujem vam za rady....na viecka som si dala ako podklad makeup ale teraz som prisla zo skoly a tiene su zmazane...nepomohlo to...uz som fakt z toho zufala lebo sa mi aj linka maze...myslite, ze tekuta by mi dlhsie vydrzala??

mirka 23

No ak maš ten bežový tieň taký mastný, tak je to fajn. Je jedno aký očný gel si daš... ja mam konkretne Zepter, ale skus si tie tiene dať do mokreho, teda do gelu, tak budeš ich mať uplne krasne sýte, to s pudrom takto nespraviš.

kukikuk

ja mam bazu pod makeup Sephora, myslim, ze uz tu znacku dostat aj na slovensku... Asi to zavisi od typu pokozky, na moju zmiesanu plati, ze cim menej, tym lepsie. Inak medzi Gosh a inymi, co sa tyka dlzky na vieckach, fakt rozdiel nevidim. Akurat v tych krasnych odtienoch, a sytosti farieb, co Gosh ma. Hovoris, ze si ich nanasas na nejaky ocny gel, na aky presne? Ja len na prepudrovane viecka resp. na dlhotrvacny bezovy tien, to sa mi vidi byt najlepsie