Baby aj vy to robite?

Príspevok v téme: Baby aj vy to robite?
klarika-1

Baby, aj od vás vyžaduje priatel, aby ste ho stále obskakovali? Urob mi jest, prines mi jest, prines toto, a tamto, nakúp, navar, oper. Akonáhle odmietnem, tak som lenivá a neschopná. Niekedy si pripadám ako služka. Pravda je že on zarába, ja ešte nie, tak si na jednej strane aj myslim, že ved to je moja povinnost, kedze on všetko financuje. Aké su vaše vztahy?

euizie

Pre nic nove: Ked sa ti chlap vecer vyzlecie, povedz mu, nech da ponozky do kosa na pradlo. My ho mame v skrini pri kupelni a nikdy v ziovte som takyto problem nemala. Manzel sa povyzlieka v kupelni a cestou do spalne hodi veci do kosa. V kupelni mame maly smetny kos pri umyvadle, takze sparatka na cistenie usi a podobne veci putuju tiez tam:) Ja zase fungujem ako "zberacka" penazi, z nohavic si vylozi drobne na svoj nocny stolik a ja ich stale znesiem do kuchyne, kde drzime drobaky. Ale to mi vobec nevadi.

purblanka

správne,ako si ho naučíš,takého ho budeš mať.Ja som mojmu povedala,máš 2 ruky,a zabralo to.Pomáha ked potrebujem,alebo ked prídem unavená z roboty,a urobí niekedy aj bez toho,aby som mu povedala.

nič nove

moja to u chlapov normal...ale pozor,ako si ho naučíš,tak budeš mať.. Ešte mu nezbieraš ponožky po celom byte?.. Šparatka do uší,zubov.....?... Sme doslova slúžky takymto. Mne to navyše vykrikuje,že on zaraba..atd a nechci vedieť čo vykrikuje... mam toho dosť,no neni na vyber..

euizie

Ahojte dievcata, tak ako sa mate dnes? My sme sa vcera pomerili, pobozkali, poprechadzali a zase sme stastny parik:) Hrozne mi odlahlo, lebo ja sa neviem nerozpravat dlho.
cajik, mame celodrevene podlahy (plavajuce podlahy su tenucke, nase maju niekolko cm), tak ich nemozem mocit, len z nich stieram prach a hej, robim to kazdy tyzden, keby som to nechala tak dva tyzdne, prachu by bolo dost, hlavne v kutoch a pod postelou, takto mi to trva kratsie.

cajik

euzie alebo ostatne baby mam na vas taku otazku, ked sa tu uz bavime o domoch :) ked mate trebars dvojposchodovy domcek.. a v nom skoro vsade podlahy, to musi byt vela na umyvanie podlah ze?? normalne kazdy tyzden vsetko zmyvate mopom ??

cajik

euzie alebo ostatne baby mam na vas taku otazku, ked sa tu uz bavime o domoch :) ked mate trebars dvojposchodovy domcek.. a v nom skoro vsade podlahy, to musi byt vela na umyvanie podlah ze?? normalne kazdy tyzden vsetko zmyvate mopom ??

Aduliena

Fúúha, riadne ťažký prípad.... klarika, no neviem, zamysli sa nad vašou budúcnosťou, či to má vôbec zmysel byť s ním, keď sa už teraz takto správa. Jednoducho povedané, ty mu robíš slúžku. Jedna vec je navariť a upratať, či oprať chlapovi, keď on je celý deň v práci, ale druhá vec je mu podať pohár a všetky tie maličkosti, ktoré opisuješ. To je už prehnané....a mne keby chlap ofrflal jedlo, alebo že niečo mám robiť tak a onak, no to mi ver, že by si to už potom robil sám, všetko, čo by ofrflal. Musí sa naučiť vážiť si ťa a vážiť si všetko to, čo pre neho robíš.

kajka01

to ze ti nadava v podstate za blbosti nie je dobry znak-podla mna. co bude robit neskor? pri vaznejsich vymenach nazorov?

mirka 23

preboha, 200 štvorakov su vam male domy? To chcete byť ich otrokmi? My budeme mať niečo nad 100 a pre jednu rodinu je to až až... a na upratovanie tiež. Tí čo maju 400 a viac si môžu dovoliť platiť ľudi, aby sa o to starali.
A čo sa týka temy, tak ja varim, periem, nakupujem, upratujem (niekedy upratujeme spolu) a tiež manžel zaraba a k tomu ešte nam stavia dom, takže ak pride zo zamestnania resp. zo stavby večer po celom dni unavený, tak snaď po ňom nemôžem chcieť, aby nám ešte aj navaril.. nebodaj upratal.