cim sa da spravit chut na sex?

Aria

Ahojte, no ak poznate akykolvek sposob na zvysenie chuti tak sem s tym. Aspon ja poslednu dobu vobec nemam chut. Priatel sa snazi, a nezaberaju ani nove miesta, ani romantika ani nic... Iba obcas alkohol, ale preto sa nestanem alkoholickou. Je mi z toho do placu a neviem co robit...

katika88

No tak ked si vazne tak utahana cez tyzden tak sa skuste aspon pomaznat a spravit si chute na vikend.Len si lahnite spolu do postielky a mojkajte sa, to je tiez pekne a vzrusujuce.Alebo mu sprav eroticku masaz :-)

misa1

ale teraz kazdy clovek tak zije bez zabavy ,radsej je doma.cely tyzden sa zenieme do prace za peniazmi a nestihame alebo nevladzeme potom ani romantiku.ked sme boli mladsi alebo sme spolu zacinali tak to bolo take spontanne,a teraz je vsetko take zodpovedne a berieme vsetko z rozumu.

franco01

tak to veeeelmi dobre poznam...ja som sa aj premahal,ale vzdy som potom v momente zaspal...potom sa partnerka stvala stale...tak ale ked chcela. ja blbe mat unavnu robotu...

misa1

ale mojmu to chyba aj v tyzdni,a vikend je daleko.a ja tiez by so chcela pravidelny sexik ale unava to predbehne.nejake vitaminky alebo tabletky na sex epil.ako to robia nymfomanky?

sjella

tak si na to vyhrad vikend :) ked sa nemusis ponahlat ani nic.. alebo skuste nejake cvicka na uvolnenie, mozno masaz a nakoniec sa z toho moze vyklut celkom fajn milovanie. mozte si napustit vanu, pridat bublinky, sviecky, ty sa uvolnis a mozno ak medzitym nezaspis, pride aj chut. dotykjate sa navzajom, hladte a tak...