Kramare uplatky

Príspevok v téme: Kramare uplatky
nikuskaaa

dobry vecer.... prosim precitajte si toto....

moj syn ma nador na mozgu.... vo velkosti 1 cm... ide zatial o nezhubny nador.... nevedia do kedy....

posledne MRi mozgu mu robili pred vyse rokom.... a dnes mi lekarka ktora je v mojich ociach uz smrad !!! povedala ze tu mu neurobi... ze tam ma ona vela pacientov.... ktory na to cakaju... dlho.... no ja som cakala na tu to hospitalizaciu 2 mes.... az nam dali termin... a dnes mi povie ze MRi neurobi.... ze postaci CT.... no ale k veci... CT nie je take dobre ako MRi !!! MRi ukaze aj male zmeny,,,, co CT nie !!! je to podla vas ok ??? dnes mi jedna mamicka povedala ze tam je to bezne.... ze kto da... ten ma... ze ona dala hned €€€€ a dcerku sa postarali aj MRi urobili

KitKaty

Co sa tyka Nikusska synceka,je mi to luto,ale vy ste pre tych ludi cudzia osoba,viete kolko maju lekari denno denne na stole ziadosti a prosieb aby urobili toto,uprednostnili tamto?Musia sa obrnit a odbijat to od seba,verte,ze by vam radi pomohli.Ale sme proste len ludia,preco by mal pomoct lekar zadarmo cudziemu cloveku a ist vybavovat pristroju dalsej kvazy cudzej osoby?Vy by ste to urobili?V akejkolvek profesii?Je to krute ale je to tak.

KitKaty

Tak vazeni,myslim si,ze staci.Nehadzte,naozaj nehadzte vsetkych lekarov do jedneho vreca!Vy sa tym uplatkom cudujete?Ti ludia su za 500 € mesacne zodpovedni za x zivotov!A ze vezmu?Ano,ked davate,vezmu,ja sa lekarom na SVK necudujem.A ze su neschopni?Ano,su,ale su aj taki,ktori mnohym pomohli.Uvedomte si,ze aj lekari su len ludia.

flower88

Kramare praktizuju eutanaziu
poviem vam moju skusenost. Otec bol prijaty na kramare po uraze (zrazilo ho auto). Bezprostredne po uraze bok ok, chodil posvojicha bol v plnom vedomi. Druhy den po uraze, vnutorne krvacanie a operacia na jeho zastavenie. Dalej to skratim, lebo inac by to bolo dlhe. Vysledok 4 operacie, 3/4 zaludka vrazaneho, taktiez sliznica, bezvysledne, krvacanie pokracovalo. Na 22 den sme volali ako vzdy vecer ako na tom oco je, a na to nam povedali ze nech si prideme. Tak sme isli, 3 sestry o 9 vecer. Otec v plnom vedomi ale s tracheostomiou, sa zdvihal ze on ide prec. Na to si nas pan' doktor' zavolal ze mu daju nieco na spinkanie, a ze nech sa nebojime, ze nebude trpiet. Na to sme mu samozrejme vynadali, ze nech sa neopovazi ho usmrtit, a ze si ho berieme prec. Aj sme tak urobili, o dva dni na to uz bol otec prevezeny do Viedne. V noci o 11 prisiel do AKH a na druh den rano uz bolo krvacanie zastavene! Prezil vdaka viedni, co je 40 minut od nas ale aplne iny svet.
Myslim si ze by bolo logickejsie, ked uz sme v tej EU tak by sme mihli lobovat za pravo ze si mozeme vybrat kde chceme byt hospitalizovan a lieceny a slovensko by platilo len do miery do ktorej by to bolo preplatene keb pacient ostal na slovensku. myslim ze je to pravo europskeho obcana ze sa moze slobodne rozhodnut kde chce byt lieceny a priplatit si len co je nad mieru. Ale nemyslim si ze je spravodlive, ze si musi hradit CELU liecbu z vlastneho vrecka, ah ked platil cely zivot Slovensku zdravotne. To je len vonkajsi nazor, ja uz na slovensku nezijem takze sa ma to netyka.

zuzic

suhlasim s mariou vsetkych do jedneho vreca hadzat nemozte!
jedni pripravili mojho znameho nedbalostou o zivot ale dalsi mojej tete zivot zachranili.
tato diskusia sa pobera takymto smerom iba preto ze tu pisu len ludia zo zlymi skusenostami ale ti co vdacia lekarom za zivot sem nepridu. mozte hovorit co chcete ja mam skusenosti ze mame na slovenku aj lekarov s velkym srdcom ktorym naozaj zalezi na pacientoch.

[zruseny12]

podobene...jedni lekar.mi znicili zdravie...ale druhy pomohli***TAKZE NETREBA VSETKYCH HADZAT DO JEDNEHO VRECA***
...a to som mala tiez poriadnu zlost na niektorych lekar.lebo koli nim som pomaly dostala rakovinu...a tiez cakal jeden asi na obalocku,ked som len pytala od neho odporucanie k odbornemu lekarovi...tak najprv som si musela vypocut prednasku TYPU-STE MLADA RAKOVINU NEMOZETE MAT atd.A AZ TAK MI DAL ODPORUCANIE...dal mi odporucanie a hned som este v ten den od neho odisla...
ak clovek sa nepostara sam o seba a nema stastie na dobrych lekarov jedine co ho caka je smrt,alebo trapenie na cely zivot ak si nevie nejak pomoct sam...len hlavna vec,ze ZDRAVOTNU POISTOVNU MUSIME PLATIT...ALE AK CLOVEK NIECO POTREBUJE MUSI PROAM O TO ZOBRAT U NIEKTORYCH LEKAROCH,PRIPADA MI TO AKO KEBY TO DAVALI Z VLASTNEHO...

Neone31

mna lekari doslova na slovensku , znicili a museli mi davat moju nohu dokopy ceski pani doktori a boli v soku ze ako mi operovali nohu na slovensku , zijem vdaka ceskym lekarom mali co robit po tych nasich , a kramare su vazne diera kramare su len taky pupok na slovensku ale su tam debili a nie lekari

tonalka

aka kolvek nemocnica ako aj vyjadrenie slovenskeho lekara a liecba stoji na slovensku velke ho-v-no ... su to hajzli ktori maju stale prazdne vacky.Pozam to tiez velmi dobre ked mi umierala matka , ked mi lekarka povedala citujem ju: viete dalo by sa aj taka infuzia dat... dala musime ju ale objednat no musim sa ale este o tom porozpravat pockam 3 dni nic ! tak na 4 den som dala 5 tisic korun ked boli este koruny a na 2 den po uplatku bola infuzia