žalúdočné ťažkosti

Príspevok v téme: žalúdočné ťažkosti
aries

Dobrý deň prajem.
Už vyše polroka mám zdravotné problémy. Pociťujem neustále pocit na vracanie, napína ma - odkedy sa to prvýkrát objavilo, ešte ani raz to nezmizlo. No zatiaľ som ešte ani raz nevracal. Je to stále len taký pocit ako keby pred vracaním - vlastne to ani neviem poriadne opísať. Absolvoval som už veľa vyšetrení, ale nikdy mi nič nezistili, podľa doktorov je všetko v úplnom poriadku. Niektorí z nich mi odporučili, aby som navštívil psychológa, alebo psychiatra, ale som si úplne istý, že tento problém nemá psychický základ. Som úplne v koncoch a už takto ďalej žiť nevládzem. Absolútne ma to obmedzuje, nedokážem nič robiť, ani nikam chodiť. Už polroka viac-menej trčím len doma. Ak niekde idem, tak tam proste neviem vydržať, je mi až na odpadnutie. Najhoršie na tom je, že mi nikto z môjho okolia neverí - myslia si o mne, že si to iba nahováram, alebo dokonca vymýšľam, aby som na seba upútal pozornosť, alebo sa potrebujem stále ľutovať. Dokonca ani vlastná rodina mi neverí. Som už z toho úplne na dne, chytajú ma depresie, je mi čím ďalej horšie - či už po stránke fyzickej, aj psychickej. Nepomáhajú mi žiadne lieky, iba trošku Kinedryl, ale fakt iba málo. Stretol sa tu už niekto s niečím podobným? Budem vďačný za akúkoľvek radu.
Ďakujem pekne

aries

ivana45: áno, bol som aj u neurológa, aj bylinkové čaje som skúšal. Za psychiatrom sa chystám, ale naozaj si nemyslím, že moje problémy sú tohto charakteru.

ivana45

Ak si naozaj mal "vsetky" vysetrenia v poriadku (aj neurolog ?), tak skus nejake bylinkove caje - vyroji sa ti tu kopec poradcov..
Ja na tvojom mieste by som sla k psychiatrovi.

aries

mjanik: ďakujem za radu, máš s tým aj ty nejaké skúsenosti? Môžeš byť konkrétnejší v tom preliečení trávenia? Lebo vyskúšal som už fakt asi všetky možné lieky a výsledok žiadny.

mjanik

vyhľadaj akupunktúru-nech prelieči aspoň 2 x krčnu chrbticu a ak to nepomôže,tak preliečiť trávenie,toto musí na 100% pomôcť