kolieskové korčule a chudnutie

monica gazpio

Je rozdiel spadnúť, ak dieťa meria trebárs 135 cm, alebo 145 cm, ako keď trebárs so spomínanej 190 cm výšky, to je rozdiel 55 - 65 cm.

monica gazpio

Určite môžte korčuľovať, ale iba, ak máte techniku perfektne zvládnutú od útleho detstva. V dospelosti je neskoro učiť sa korčuľovať a obzvlášť, ak je človek vysoký, pretože, ak meria trebárs 172 cm s korčuľami meria 190 cm, a spadne z takej veľkej výšky, tak si môže veľmi ublížiť. Jednej mojej známej doktorka, sa chválila, aké má značkové korčule, nevedela sa poriadne korčuľovať, a zlomila si ruku. Ja to poriadne od detstva zvládnuté nemám, takže, radšej, beh, plávanie, prípadne zumba.

jankaaaaaaaa

mozno mas slabo zatiahnute kolieska alebo neviem. ale asi bude lepsie ked sa popytas v obchode alebo v servise. mozno ich treba este naolejovat a trocha "rozchodit"

ja som sa chcela opytat ze ako chodite korculovat. mate na sebe vak s topankami na prezutie a nejakou flaskou na pitie? nevadi vam pri korculovani vak na chrbte? lebo jas om sa doteraz bola korculovat so znamimi ktori mali auto takze veci som nechala v aute, ale chcela by som ist aj bez nich kedze oni nemaju vzdy cas. a ja auto nemam.. :D

brontanaska

baby chodim korculovat ale neviem co s korculkami. mam znacku Fila, menila som loziska, kolieska netrebalo, nie su velmi opotrebovane ale stale tak divne hucia. ze nejdu potichu ako ostatnym. neviete, kde je chyba ? lebo sa hanbim az :D

macuska

a to dve hodiny ráno a vecer a aj korcule mozem dve hodiny?a myslís ze sa mi to podarí??aj ty to más overené???

macuska

Ahojte velmi by som chcela schudnúť aspon 10 kg milujem korculovanie mám doma aj orbitrek,len mi poradte ci sa to dá s korculovaním a ako casto to mám robit .idem o mesiac na dovolenku a aspon 5kg by som chcela dat dole poradte mi na to recept prosím kto má s tým skúsenosti pomožu mo korcule a ako casto to mám robiť poradte.

misa549

v našom meste je dráha len na korčulovanie a behanie, tak som to prešla že som si to nevšimla, akurát cítim dosť nohy, čo je jasné ale potrebujem spevniť zadok a to bruško dať dole, dúfam že mi to pomôže

misa549

dnes som bola prvý krát v tomto roku, bolo super, akurát vietor trošku fúkal, ale nevadí, prešla som vyše 12 km tak som rada...