Menzes

Príspevok v téme: Menzes
Lucinka13

Poprosila by som Vás o radu...mešká mi menštruácia ťdni.Asi pred týždňom som mala pohlavný styk bol chránený,myslím si že tehotná by som nemala byť.Príznaky na menštruáciu mám(bolenie brucha,podbruška,drieku,pŕs).Pri močení mám trošku pálivý pocit a tiež som mala v robote dosť veľký stres.....može to byť tým???Kolko dni je este v norme ked meska menzes?A chcela by som sa este opytat keby ze si dam caj z alchimilky lebo sice na krabicke je napisane ze pit pri menzese a ja ho prave ze nemam...dakujem

jajkafr

Lucinka
menštruácia ti môže meškaj aj zo stresu ako píšeš, tiež kvôli tomu, že máš zápal keďže píšeš že máš bolesti v podbrušku a drieku...
čo sa týka ženského čaju alebo čaju z alchemilky môžeš ho piť aj mimo menštruácie ja ho napr. pijem keď mi mešká menštruácia u sestry a zopár kamarátok zaberá takmer okamžite vypijú ho a väčšinou ešte v ten deň dostanú menštruáciu ... neviem možno len náhoda :) a tiež sa odporúča piť pri ženských zápaloch...

korozia45

No ono to znacne suvisi s rychlym ubytkom hmotnosti mnoho dievcat si mysli, ze ked priberie, menstruacia sa rychlo vrati.Skor by som isla za gynekologom, pretoze tu bude treba dopomoct hormonalnymi liekmi.

macka26

luci. myslim ze tehotna nie si, skor prechladnuta alebo mas nejaky zapalik... alebo sa menstruacia proste posunula stresom... ja som mala raz posunuty cyklus o 2 tyzdne,po nechranenom sexe lebo sa snazime o babatko a predsa som nebola ani tehu, iba stresove obdobie mi cyklus rozhodilo...

Lucina13

Mala som chraneny a stale si aj pozor davam ..proste mi se extra opatrny par:) ale predsa to je vo mne ze co ked nahodou.Ale zase na druhej strane mam tie problemi pri moceni a aj driek ma boli tak ze asi to bude skor prechladnutie alebo infekcia neaka.....a ako spominas asi pred dvoma tyzdnami som mala aj poriadne stresovy tyzden....a nemas neaky napad co na to ..proste neaky caj atd.?dakujem

Karina

Lucinka nemusis sa podla mna nicoho obavat - pokial si mala chraneny styk tak nie je dovod. Menstruacia zvykne meskat tak v priemere tyzden - dva, zalezi od toho, ci na teba nevplyva nejaky vyssi stres, ci si neschudla alebo naopak nepribrala a podobne... Ja mam menstruaciu pravidelnu kvoli HAK ale dievcatam z okolia zvykne tak aj 10 dni meskat... Niekedy pride ako hodinky, inokedy neskor... Ono je to individualne, ten cyklus sa skor ci neskor predsalen upravi.