Potrebujem kamosku na pokecanie

Deee

ahoj, ivik, no mne by ani az tak nevadilo, ze zmenil program, ale fakt mal zavolat ved dnes je era mobilov ked staci rychla volba a je to...a ty si nanho cely den cakala nemohla si si spravit vlastny program a on sa ozve vecer, ze sorry nepridem...to sa nerobi...

ivik19

no asi sa trosku mylis on ma 23 uz je 4.tak a uz tak fungujeme 2 roky a stale sa na seba tesime v tom to nebude ale proste tam bol s kamaratmi tak sa bavil so mnou tak chladne ale ked pride na intrak tak sa mi bude ospravedlnovat a neviem co proste ma kamaratov ktory nemaju frajerky a on si mysli ked je s nimi ze ja mu nieco zakazujem ale to tak nieje len on ma mat uz proste ine prijoruity ked ma mna...take veci sa nedeju casto medzi nami skoro vobec mozno dnes som aj ja prehnane zareagovala

Karina

Ja pojdem teraz offline na daku hodku, ale okolo 22-23 sa nalogujem :) Tak mi skus trosku zatial opisat, ako vas vztah vyzeral, ako sa k tebe spraval a tak podobne, nech si spravim trosku blizsi obraz... :)

Karina

Vies ono mozno by bolo dobre zmierit sa aj s tou alternativou, ze sa vaz vztah chyli ku koncu. Skutocne to neviem takto posudit zblizsia, takze usudzujem len tak vo vseobecnosti... Predsalen on je este mlady chalan, tipujem tak na 19/20 - ti su este pochabi... Aj napriek tomu, ze ste spolu uz 2 roky, mozno ho ten bratislavsky zivot trosku zmenil. Mozno ta vnima len ako niekto, koho zanechal v svojom "inom" zivote, mozno si uz zvykol byt bez teba... Ja som mala priatela z Ciech, mali sme sa radi - on mna ovela viac, ako ja jeho, ale ked sme sa uz po mesiaci konecne videli, tak ja som ho uz zrazu ani vidiet nechcela... Proste som si navykla na to, ze si zavolame cez skype, posleme sms ale ked sme sa mali vidiet nazivo, tak som z toho chcela vzdy vycuvat... Chcem tym povedat, ze je mozne, ze u neho prebehla nejaka zmena priorit, hodnotoveho rebricka... No ale aj tak, skutocne to neviem zblizia posudit... Neprekvapilo by ma, keby som bola uplne vedla :)

ivik19

nie nic sa nestalo medzi nami sme spolu uz 2 roky aj nieco ....on je teraz v blave a ja osm na opacnej strane slovenska...v septrmbri dufam ze aj ja tam uz budem v skole a mozno to bude ine....ja ani neviem ako mam uz argumentovat proti tomu uz som povedala kopu veci a on stale svoje neviem co uz mam povedat

Karina

Jasne, rozumiem... Podobne zazitky maju aj moje kamaratky, napada ma konkretne jedna. Jej sucasny priatel sa k nej sprava podobne, sice nestuduje ako ten tvoj mimo mesta ale aj tak je tam ista podobnost...

Ako dlho ste uz spolu? Pokial trosku dlhsie, tak by si sa s nim o tom mala urcite rozpravat, ako napisal Mate... Taketo veci treba riesit, skus si sformulovat, co by si mu chcela povedat a pri najblizsej prilezitosti mu to predostri. Takisto vsak moze mat nejaky problem on, mozno sa ti z nejakeho dovodu vyhyba... Nestalo sa medzi vami nieco? Nejaka hadka alebo volaco podobne...

mate59

to nie je od neho pekné,to sa nerobí.Nenechaj si to pre seba a si to s ním vydiskutuj.S tým, ak sa niečo podobné stane, budú následky.

ivik19

ahoj karina, som rada ze sa niekto ozval:) uz som sa troska upokojila ale bolo to pre mna ako rana do srdca...neviem proste bolo to tak ze cely tyzden sme sa s priatelom úporiadne nepoculi (on studuje a sme od seba daleko)a vcera mi slubil ze mi to dnes vsetko vynahradi a prisiel dnesok a uz isiel tam a tam a porste volal mi o 11 naposledy ze ide ku kamaratovi a zavolal mi teraz o pol 8 ze je tam ze opekaju a pozeraju futbal a ja som mu povedala ze ci ho to vobec netrapi ze mi niecio slubil a ze uprednostnil kamaratov tak mi povedal ze mi to vynajhradi zajtra a ze on tiez chce byt aj s kamaratmi a take veci ale mne ani nevadi to ze je tam ale to ze sa mi vobec neozval ked to slubil velmi ma to zobralo..potom sa hneva ked mu tak nedoverujem a pitom neviem dodrzat nic co povie...neviem ci mi rozumies ale musela dsom to niekomu povedat