maturita...stresy :(

marika111

Ahojte! nechcem byt drza ale nemate niekto vypracovane temy z litiky na PC :(..neviem si to ako zosumarizovat nech tam mam proste vsetko ale nech to nieje prilis vela a ani malo :(

hassy

ahoj, ja som maturovala na gymply minuly rok, sj, aj, fj, nos, na same 1, a ucila soms a vazne len cez akademicky... jedine co som sa ucila pribezne bola lit ale to len posledny rocnik, inak vsetko cez akademicky..myslim ze jazyky su najlahsie, lebo tam nemas co pokazit. pokial jazyk ovladas tak vies hovorit uplne ku kazdej teme... ja som nerozumela spoluziakom, alebo teraz kamaratom co mam cos a uz teraz ucia na matury, podla mna je to zbytocne za ten akademicky sa to vazne stihnut da, a to som mala este cas aj na frajera a kamosky. patrila som medzi nasimi medzi priemer, sem tam 1, vacinou ale 2ky 3ky, a ucims a dost dlho. musim si text aspon 5x precitat kym viem o com je, ucim sa nahlas, a najlepsie mi je ked si k tomu robim este dalsie poznamky..a za tyzden som to zmakla :)

hraskulca

ja som si dala este prihlasku na STU v BA kozmetiku,vyziva,ochrana zdravia...ktovie co to naozaj je,ale je to taka poistka bez prijimaciek,dal si to este niekto?

hraskulca

majal no,mi hovor,ja som si dala medinu do brna a kosic..otazky mam len do brna a tam je najviac fyziky,ktoru som nenavidela zo vsetkeho najviac :D...a ked pocuvam ake blbe je studovat medicinu a ake je tazke byt na slovensku doktorom,pomaly sa zacinam bat co bude so mnou.a som pocula ze farmacia je vraj tak tazka ako medicina.

majal

hraskulca :) tiez maturujem z bioly a chemie...ja mam naopak problem taky ako ty z bioly..cele tri roky sme pozeravali rozpreavku bol rza jeden zivot..a teraz neviem co sa mam skor ucit...a chcem ist na farmu..no prijimacky z chemie,?konec sveta:D ako sa da nabiflit 1600 otazok????v biole je logika to sa da..ale ta chemia...asi som skoncila

pre

aj ja maturujem :) a strasne sa tesim, chodim na osemrocny gympel a uz to tam vyslovene neznasam, maturita bude pre mna vykupenim :D nestresujte. ja si trufam zmaturovat na same 1, mam fotograficku pamat. literatura je moje hobby, maturujem z francuzstiny, ktoru mam tiez rada (rok som bola vo francuzsku), nauka o spolocnosti je pre mna lahka - vdaka spominanej fotografickej pamati. jedine, coho sa trochu obavam, je anglictina, ale ani to nie je nic hrozne :)

hraskulca

ahojte.Pripajam sa k vam,tiez maturujem teraz o mesiac. Ale ja blba som si vybrala chemiu a biologiu :D kedze literaturu mam celkom zmaknutu do tej len pozrem trochu,anglinu hadam obkecam...lenze ta chemia..nemam ani sajnu,mali sme cele styri roky profesorky co nas nic nevedeli poriadne naucit,a teraz co?biologia by sa aj dala,i ked neviem ci to stiham,ale ta blba chemia..plus prijimacky na medicinu,asi zosaliem.

sfhbdf

ja tiez maturujem, som tak strasne lenivy ze je to az neskutocne este skoro nic neviem, este ma cakaju aj prijimacky na vysoku v ten mesiac, trosku sa to vali noooo