s.o.s.

Príspevok v téme: s.o.s.
deborah

Neviem,ci iba zbytocne stresujem,ale radsej chcem vediet vas nazor.Pred vyse tyzdnom sme sa s priatelom milovali.Bolo to 6 dni pred mojou menstruaciou,kedy by som mala mat neplodne dni,ale aj tak sme pouzili kondom po cca. 3 minutach styku.Ja vsak pozorujem zmeny,ktore pretrvavaju zhruba 4 dni- casto ma boli a toci sa mi hlava,som stale unavena,mam problem rano vstat,dost som sa vyhadzala na tvari,som citliva na vone.Dufam,ze je to len plany poplach...Prosim poradte,mozem byt tehotna?

alternativa

Klidek, Deborah. Kedze mas par dni pred menzesom, priznaky mozu byt spojene s tym. Moze to byt aj spojene s tvojim strachom z otehotnenia - psychika. Je dost mozne, ze ti z tohoto dovodu bude meskat menzes. Klud, bude vsetko OK. Aby si predisla takymto nervakom, hlavne ked mas priatela, porad sa s gynekologom o antikoncepcii.

masti

Ahoj Deborah, myslim ze tehotna nie si, pretoze to ze sa ti toci hlava - mozes mat malo tekutin, mozes byt hakliva na nizky tlak, mozes byt meteosenzitivna,to ze si unavena, mozno mas malo vitaminov, to ze si sa vyhadzala moze mat tiez pricinu v niecom inom pr. pohybovala si sa dlhsie v necistom prostredi...to ze si citliva na vone, mozno si to len namyslas, mozno si citliva len na intenzivne vone, ktore vadia aj ostatnym ludom, tak ako po ine prispevky, odporucam ti kupit si testik, nejaky ucinny a spolahlivy a ten ta vyvedie z rozpakov:)vela uspechov a daj vediet:)

stanka ,

myslim, že nikto to nebude vediet lepšie ako tehotensky test al. lekar.Držim palce , aby to bolo tak, ko to chceš Ty, možno je to len jarna unava