Predcasna ejakulacia

palcekova

ja beriem antidepresíva a funguje to na ejakuláciu. To ale neznamená, že to bude u každého. Ale ak nemáš depresiu tak to neber. Radšej sa poraĎ s lekárom.

janci.p

cital som aj o tom spreji..chcem sa spytat,to neciti vobec nic,alebo je len znizena citlivost?Udajne sa to ma streknut len trochu,netreba to prehnat..kolko vydrzi Tvoj priatel,a kolko vydrzal predtym?Za aky cas to zacne posobit?Staci to potom umyt vodou aby sa dalo milovat bez kondomu,resp. aby sa to nezaviedlo do partnerky. A co oralik,nie je to po umyti vodou citit? Dakujem za zodpovedane otazky..

mimussenQa

ja ti poradim,,,moj priatel mal donedavna taky isty problem,,,a nic nezaberalo,,,ziadne antidepresiva,,to je sama chemia a nepomoze to,,,potom nam niekto powedal ze mame vyskusat lidokain,,,a zabral,,,priatel teraz vydrzi ovela dlhsie,,,niekedy to bola otazka par minut teraz je to otazka par hodin,,ale pozor nesmie sa to dostat do priatelky ,,vyskusaj,,stoji to v lekarni nejakych smiesnych 6 eur,,a ver tomu ze to zabere,,,no ma to aj jeden hacik,,,pocas toho ako ucinkuje nebudes citit ze ti to nieco robi,az potom ako to prestane ucinkovat sa spravis,,zatial si to moze uzivat tvoja priatelka,,,no stoji to zato,,priatel povedal ze by to uz nikdy nevymenil..za skusku nic nedas,,,

janci.p

ja viem,ze je to chemia,ale som z toho taky zufaly,ze som ochotny to podstupit..uz som skusal vsetko mozne..a je to o to horsie,ze mi to pokazilo inak skvely vztah.. :-( len by som chcel vediet,ci nie su nejake ine vedlajsie ucinky..

delphia

janci antidepr. su chemicke lieky a teda samozrejme ze maju aj vedlajsie ucinky. na oddialenie ejakulacie existuju techniky, ktore ti vie poradit a naucit sexuolog. podla mna ked chemiu, tak az ako poslednu volbu.