Rozpravam sa so vzduchom

Príspevok v téme: Rozpravam sa so vzduchom
Maťa072

Cawte mam 15 . Normalna baba s kamosmi a prrdsa s jednym divnym problemom. Uz asi 4 roky sa rozpravam so vzduchom !!!!
Zacalo sa to tak ze som videla jeden serial strasne som si ho oblubila a chcela som byt v ich rodine a tak som sa zacala s nimi ked som bola sama doma rozpravat. Nahlas a so smiechom a so vseckym co k rozhovoru patri. Ked som smutna tak to tym "priatelom" poviem. Odpovedam si sama za nich a robime si srandy atd .... Je to velmi divne ja viem ale uz som si na to zvykla ale nevuem ci to mozem robit ze ci sa mi z toho nemoze nieco stat .. Prosim vas o pomoc

dalkujem

lost

ano s PC sa tiez rozpravam casto :D :D

a hlavne ked ide pomaly... "no makaj makaj" :D

inac tiez som si myslel ze som schizofrenik alebo co, ale ako vidim nie sme sam tak super :D

nexus

...ved aj rozmyslanie je rozhovor sam so sebou... to ze je to nahlas, ked ta nikto nepocuje, je podla mna uplne normalne...
neviem, co z toho niektori robia a taku cvokarsku zalezitost...

hraskulca

ja sa rozpravam s telkou a pocitacom a vobec sa za to nehanbim :D :D...a este ked som so psom von obcas sa pristihnem ako jej nieco vysvetlujem :Dto je normalne je to ludska potreba

lost

Si predstavte, ze vas niekto sleduje, teda odpocuva :D :D

ako by sa musel rehotat az na zemi, ak by nas, (kch kch, teda vas) pocul :D :D :D

Mata072

Presne, v spolocnosti v duchu, v izbe septom a sama doma nahlas ale viete to mozno neni tak zle ale ja si tam predstavujem ludi s ktorymi sa aj obijmem ak smutim a kecam s nimi menim hlasy ale ja ich tam nevidim