Loreal Perfect slim

Lucinka33

Aha, na tom mojom bolo, ze sa ma pouzivat 1krat denne, v pripade potreby aj 2krat a pred nanesenim kremu sa pokozka masirovala tymi masaznymi hlavicami. Mal sa pouzivat mesiac a tiez sluboval odstranenie pretrvavajucej celulitidy a par cm dolu. O cviceni tam nic nepisali, mal teda pomoct aj samostatne, ale bez cvicenia to zrejme nepojde :) Ale na druhej strane, keby sa mi chcelo cvicit, nepotrebujem ich krem :D

Temumimi

No ja mam tento
1.bp.blogspot.com
nie su rovnake, ale su z rovnakeho radu.na tom mojom pisu, ze to treba pouzivat 2x denne aspon mesiac plus to kombinovat s cvicenim a "spravnou" stravou, popripade s ostatnymi pripravkami z toho radu...no a slubuju vyhladenie viditelne celulitidy, plus nejaky cm, dva z obvodu stehien a bokov.

Lucinka33

Juj, tak dietu nie, to nie je nic pre mna :) Vela pijem stale, to ano. Oni v navode slubovali vyhladenie pomarancovej koze do 2 tyzdnov a nic.. ale ani som tomu neverila, len som chcela zo zvedavosti vyskusat :) Mozno, ked budes cvicit a vela pit, tak ti to pomoze :)

Temumimi

Aha :) ...cize si popritom drzala dietu aj si chodila cvicit aj si vela pila a nepriek tomu ziadne vyraznejsie vysledky? :(