Čo treba spraviť keď chcem manžela zviditeľniť ako živnostníka

Príspevok v téme: Čo treba spraviť keď chcem manžela zviditeľniť ako živnostníka
jancecka

Ahojte, môj manžel je živnostník, veľmi šikovný vo svojom obore, avšak tento rok je trochu iný ako ostatné, cez firmu ktorá mu dohadzovala prácu už nečaká nič, keďže skrachovala a zostal závislý sám na sebe. Ja som popridávala veľmi veľa inzerátov na net, už je tomu týždeň a nikto sa neozval. Odpovedal na kopec dopytov, avšak naspäť mu nikto neodpísal. Neviete ako by som ho mohla zviditeľniť? Mám prístup celý deň k internetu. Ďakujem za odpovede

jancecka

Ďakujem lost za užitočné info :D manžel pracuje v oblasti stavebníctva, remeselník :D stránku internetovú má, ja som mu robila, je taká slabšia ale má :D
dnes som napísala do okolitých dedín, že by som mala záujem u nich vyvesiť reklamný plagát, otec pridáva jeho stránku na nejakú inú stránku, kde sa ale za každý klik platí, nerozumiem sa tomu, ale podriadim sa :D
ak budete mať ešte nejaké super nápady, dajte vedieť :D

lost

Skus spravit take nieco ze:

dohodis mi zakaznika a mas 10% zo ziskov z jeho nakupu..

alebo 5% 2%, to je jedno, ale nejake akcie za doporucenia...

toto ked uz niekto od vas nakupi....

alebo spravit WWW stranku, s dobrym SEO (Search Engine optimalization) (aby google vyhodil vysledky co najvyssie pre vase klucove slovo)
-da sa aj zadarmo, napr na ic.cz alebo ine freewebhostingy...
popripade .SK domena stoji cca 20eur rocne + hosting nejaky 2-3 eura rocne..
+ stranku sa da spravit aj po svojom, ak nie tak 10-100 eur (moj laicky odhad) na nejakeho cloveka - idealne studenta (su lacnejsi) kto spravi taku peknu stranku

podla toho co robi, nahadzat tam VELA fotiek, o praci, lepsie raz vidiet ako stokrat pocut... je to prijemene vidiet ako ta praca dopadla (ak sa da vobec odfotit)

a potom mozno aj tie odporucania, alebo ohodnotenia zakaznikov.. aby sa ludia nebali, a mali taku istotu ze praca bude OK...

reklama BY mala byt hlavne cielena.

to znamena, ze davat (investovat) reklamu tam, kde je o nu zaujem.

maly priklad:
vylepit letacik "opravujem jachty" sa u nas velmi neuchyti lebo nemame more, ale vylepit to v primorskej oblasti je uz lepsie...

GOOD LUCK :)

lDenzl

No mne osobne reklama nalepena niekde pri obchode,stlpe a pod.nic nehovoria a dokonca ma stvu:) Je to take podivne riesenie.

jancecka

chcela som skúsiť najskôr bezplatné možnosti, ale rozmýšlali sme aj nad touto možnosťou :D uvidíme, len treba zistiť ktorý časopis či noviny sa najviac čítajú :D

jancecka

to viem denz, ale v tescu a kauflande to je povolené, viem že hocikam nesmiem lepiť, ale napríklad v meste som bola raz v potravinách a tiež tam mali také inzeráty, takže len tam kde je to povolené :D

jancecka

díky za rady, teraz ma napadlo, že v kauflande aj v tescu máme takú možnosť nechať inzerát na papieriku, tak teda skúsim aj toto :D moc ďakujem