Čo treba spraviť keď chcem manžela zviditeľniť ako živnostníka

Príspevok v téme: Čo treba spraviť keď chcem manžela zviditeľniť ako živnostníka
jancecka

Ahojte, môj manžel je živnostník, veľmi šikovný vo svojom obore, avšak tento rok je trochu iný ako ostatné, cez firmu ktorá mu dohadzovala prácu už nečaká nič, keďže skrachovala a zostal závislý sám na sebe. Ja som popridávala veľmi veľa inzerátov na net, už je tomu týždeň a nikto sa neozval. Odpovedal na kopec dopytov, avšak naspäť mu nikto neodpísal. Neviete ako by som ho mohla zviditeľniť? Mám prístup celý deň k internetu. Ďakujem za odpovede

anjelik9

a čo takto letáčiky s kontaktom a s popisom čo vie dakde sa spýtať či to môžeš nechať vycapene v obchode na pošte abo kde predsa len ked da do googlu vyhodí mu to veľa ľudí a takto to je reklame len a len pre neho a neviem čomu sa venuje ale tak nie všetci ľudia pracuju s internetom a obzvlast ta staršia generacia ked ho k praci nepotrebuje takže by to mohlo troška pomôct plus popýtat sa známych v práci rodiny či náhodou niekto nepotrebuje to čo on ponuka že keby dačo nech sa ozve

filip11874

Rád by som sa o probléme dozvedel viac a poprípade pomohol. Môžeš mi dať nejaký kontakt ? icq, skype..

lDenzl

Mala by si si dat na seba nieco sexi a vyrazit do firiem ty ako jeho asistentka:))
Dnes sa vsetko toci okolo zien:)

mate59

Každé podnikanie je zložité,obzvlášť v dnešnej dobe.Ak je manžel remeselník, myslím, že by nemal byť až taký problém.
Chce to hlavne inzerciu v miestnych médiách,miestny rozhlas, miestne noviny,okresné noviny a ako si správne urobila - na net.
Ale zohnať kšeft je tak 10až 15 ku jednej.
Každý cent vložený do reklamy sa 3x vráti.
Napr.do vchodov panelákov nalepiť inzerát s tel.číslom na odtrhnutie s textom Opravím všetko od dreva vo vašej domácnosti.