Pharmatex

Príspevok v téme: Pharmatex
SlaveGirl

Dobry den chcem sa spytat ake mate zkusenosti s Pharmatexom s tymi kapsulami,dobrala som HAK a niesom v mieste som odcestovana takže si nemam kde zohnat HAK tak chcem na istu dobru skusit toto,nemali sme problem ?

Piše sa tam že kapsulu zaviest čo najhlbšie do pošvy 10 min pred suložou,robili ste to takto či rozpustia sa aj skor ?

SlaveGirl

Uvidim ale skorej sa mi pačia tie globule,možno sa pokusim zohnat HAK cez net,tak si budem určite istá že som chranena nič nevyteka a pod,ale nemam s tym skusenosti,ešte mam ostazku ina značka ako Pharmatex neexistuje ?

silanka

no ale ty si chlap:D problem je v tom, ze krem velmi ale velmi vyteka a baba ked si neurobi vyplach hned po milovani( co sa neodporuca 2 hodiny ziadne preplachy a vseobecne vyplachy porusuju floru) alebo beham s intimkou este 2 dni a menit ju naozaj casto. mne viac vyhovuju ako zene tie kapsuly.tych 5 minut, po zavedeni pockate je vela sposobov ako ich stravit a potom to ovela menej vyteka. ale aj po tom musis mat imtimku, proste to bude vytekat taky den asi. alebo to mozno je len u mna :) a ano na krem je aplikator a dava sa plny ale ak si vyberies globule tak si ju tam strcis a hotovo, popripadne partner:)

SlaveGirl

A nebude to vytekat pri milovani z toho mam asi viacej obavi ,je tam nejaky aplikator aby som vedela ake množstvo ?