orgazmus

werhon

aka mila debata sa tu rozputala :)ja si myslim, ze ak dievca tvrdi ze sa nepotrebuje \\\"laskat\\\" obera sa o vela vela krasnych pocitov, zazitkov.. tym si rozsiruje aj obzor a jej telo vie s nou spolupracovat aj pri sexe, a neskor zisti ze orgazmus nieje len jeden alebo dva, ale je ich tisic, kazdy je inej intenzity, inym sposobom dosiahnuty,no veru ja si bez neho neviem predstavit zivot. :) moje zaciatky boli vo vani, vrelo odporucam, neskor prides do ineho levelu :D

N.Kráska

Ani ja sa sama nerobím, nechápem čo je na tom také neuveriteľné.
Sú ženy, ktoré sa nepotrebujú samé robiť.

mary-anne

aha, to je zaujímavé teda :) inak, aj som tak tušila, že asi nie si ten typ :)
nuž, takto tvoje telo musíte spoznávať spolu. nech sa ti najbližšie pohrá s klitorisom :)) alebo s bodom G.. :))
ale ako som už písala, je možné, že vaginálny orgazmus ani nezažiješ, je to individuálne....

nikdy2412

uprimne :D sama som sa nerobila a patrim k tym zenam ktore to ani nechcu... Proste s priatelom je to podla mna the best, je jasne ze skusame rozne polohy, vsetko mozne zazivam ale to velke O este nie :D...

mary-anne

denz, to máš pravdu, ale vieš, bez chlapa to aj tak nie je ono :D

adamKrt, veď ja nehovorím, že sú tie guličky zlé :D ja viem, akú fuknciu "spĺňajú" a na čo sú dobré, len som napísala svoju skúsenosť. ale to samozrejme neplatí pre každú :)

najprv by nám mohla odpovedať na naše otázky (zakladateľka) a potom jej môžme radiť čo a ako ďalej riešiť..možno prijme aj spevňovanie svalstva vo vagíne :)