Bolave trhlinky na vagine vzdy po sexe...

Príspevok v téme: Bolave trhlinky na vagine vzdy po sexe...
zmatenaaa

S partnerom som uz 4 roky a vobec sa to nezmenilo... Mozem byt akokolvek vzrusena, vlhka pouzit cely lubrikant naraz, vzdy tam mam po tom bolave trhlinky ako tenkrat poprve a dlho s tym bojujem. Bohuzial patrim medzi tie "stastlivky" ktorych partner ma vacsi penis a zabija to nas vztah... Uz vazne neviem co mam s tym robit, vobec nemam chut na sex ked si pomyslim na bolest po tom a rady gynekologycky:"pouzivat pri tom Infadolan" nezaberaju tiez... Prosim poradte mi, ako trhlinkam predchadzat a ako ich liecit...

AdamKrt

Na masaz by som pouzil asi hroznovy olej.

www.daryprirody.cz

Na internete sa to predava, ale dostanes ho kupit aj v Kauflande medzi olejmi. Je taky suchsi, neni moc mastny, dobre sa vsakuje, je vyzivny a zabezpecuje elasticitu koze.

AdamKrt

Masaz hradze sa dava pre zlepsenie elasticity vaginy. Ano, preto, aby sa dietatko dostalo lahsie von. Ale to aj znamena, ze dieta je vzdy podstatne vacsie ako penis, cize ked bude vagina spravne pripravena takymto sposobom, pekne elasticka, tak by nemal byt problem s vniknutim prenisu. Preto masaz hradze...

AdamKrt

Co skusit masaz hradze. Pred porodom sa to pouziva u tehotnych zien na zlepsenie elasticity vaginy a ulahcenie porodu. Ked prejde dieta vaginou, tak penis by nemal byt potom taky problem...
www.pronatal.sk

Lubrikanty pouzivate ake ? Tie na vodnej baze vysychaju. Navstiv sexshop a pytaj si silikonovy lubrikant. Ten bude klzat o stosest...