Bolave trhlinky na vagine vzdy po sexe

Príspevok v téme: Bolave trhlinky na vagine vzdy po sexe
zmatenaaa

S partnerom som uz 4 roky a vobec sa to nezmenilo... Mozem byt akokolvek vzrusena, vlhka pouzit cely lubrikant naraz, vzdy tam mam po tom bolave trhlinky ako tenkrat poprve a dlho s tym bojujem. Bohuzial patrim medzi tie "stastlivky" ktorych partner ma vacsi penis a zabija to nas vztah... Uz vazne neviem co mam s tym robit, vobec nemam chut na sex ked si pomyslim na bolest po tom a rady gynekologycky:"pouzivat pri tom Infadolan" nezaberaju tiez... Prosim poradte mi, ako trhlinkam predchadzat a ako ich liecit...

zmatenaaa

sex je vacsinou fajn, tiez malokedy citim, ze ma tam doslova roztrhal, ale potom... skusala som infadolan, silikonove lubrikanty a kadeco ine, ale akosi nic nepomaha... musi na to nieco byt... ved ja uz vobec nemam chut na sex, ked si pomyslim na tu bolest po tom...

ajja120

pocitujem to iste, asi je nas viac, z tohto dovodu to nemozeme nikdy robit kazdy den...Treba sa s tym zmierit, po porode by si to mohla mat lepsie

kukuricka 56

to mavam aj ja sice partner ma takeho akurat ale vzdy mam problem sa nasunut ma to neskutocne boli ked je vo mne uz v pohode ale ten zaciatok nenavidim... :(
vydrzim pomerne dost ,,cisel" :D no ked skoncime tak mam pocit ze ma doslova roztrhal ( no pri sexe necitim ze ma trha, len po nom) tiez neviem co s tym...