Ako zistit u zien, ze mali sex

Príspevok v téme: Ako zistit u zien, ze mali sex
krissak

Dobry den, tato otazka prejde hlavou aspon raz za zivot.Ste niekde na tyzdnovke , vratite sa domov.Zena sa vam prizna alebo to zistite ,ze mala niekoho na byte , bol to cudzi alebo znamy chlap a trapi vas v podvedomi alebo vedomo,ci vas podviedla?Zenska percentualna tabulka hovori,ze zena vam na 94% povie nie.Priblizne je to tak aj na muzskej strane.Ako zistit ,ze mala niekoho ineho v sebe?

AdamKrt

risulko03 Dnes 02:49 - oklames zenu, ze si ju podviedol.

Najpravdepodobnejsia reakcia je, ci to bude pravda, ci nie, ze Ta posle do pr**** a mate po vztahu. Ak nie preto, potom za to, ze si ju oklamal.

K tej bitke zien - tiez s tym nesuhlasim, ale na druhu stranu, mozno to ma nejaky zmysel. Hovori o tom aj jedno arabske prislovie.

Co sa tyka toho Greka - priatelku som vzdy dobre pototo :), ale ziadne facky nikdy nedostala. Vymyslala vsak, ze nevedela sa uz zmestit do koze, co robit od dobroty. Rozisiel som sa s nou, ale mozno by jej stacilo len 2-3 poriadne tresnut, aby sa ukludnila... :-DDD

risulko03

najlepsi sposob ako to zistit ci si bol podvedeny je ze povies napr. zene ked jej neveris aj ked len oklames ze si ju podviedol ze ci ti to odpusti..a ked zajebe ze je to v pohode tak hden rana medzi lampy :)) osvecena metoda jeden rus to vymyslel udajne ze zenu ked zmlatis je ako keby si zahradu pohnojil nejak tak to povedal :) ja to nepouzivam :( presiel som dost kus sveta :) a jeden grek povedal ze zase len 'zena' potrebuje len facku a dobre pototo.. myslim ze nieco na tom bude..

ja1988

JE pravda ze vacsina ci uz muzov alebo zien to len tak neprizna.
No ked ta ma partner naozaj rad,miluje ta, tak skor alebo nekorej sa prizna ked ho zacne hryzt svedomie.
Skusenost nemam, ale nieco take sa stalo kamaratovi takze natom asi daco bude.

lDenzl

No neviem ,ale je malo zien co sa prizna,ze mala sex s inym muzom.Ani chlap to neprizna ,ale zena to casom vyciti .Neviem ako,ale zrejme sa muz zacne inak chovat.

ja1988

Denz: neviem naco presne narazas :(

Ale ja som mal na priatelku take stastie ze som jej mohol uplne verit, takze mozno preto mam taky nazor.
No ak som dobre cital tak krissak-ovi to povedala ze daco bolo, preto som to napisal tak ako som to napisal...

ja1988

natika045 moja rec.

Hej berem, urcite je to teraz tazke jej verit, ked sa priznala ze urobila preslap, ale ked ju mas rad skus jej odpustit.

Ja som asi nikdy nemal dovod priatelke neverit.
Ale byt tebou dovod na takuto detektivku by som videl asi iba vtedy ak by ti o jej preslape povedal este niekto iny-vtedy by bolo realne ze vedela ze by si sa nieco mohol dozvediet z ineho zdroja a tak to skusila zahrat na nieco mozno menej vazne a bolestive.
Ale skorej len urobila chybu ktora ju trapila tak ti o nej povedala dufajuc ze jej odpustis.
No a v pripade ze sa to nahodou zopakuje potom to ani neries a ukonci Vas vztah.

ivana45

teda, taps, takato prefikanost... Pre mna je normalne byt smutna, ked je ten druhy smutny, akosi sa to prenesie..
Budem si musiet davat pozor, aby som sa tym k niecomu nepiznala ..:-)

tens

to mas dost chabý vztah ze ju podozrievas..ale ked us tak ti to nepovie aaby ta neranila ..skus zahrat smutneho ...ak bude i ona smutit tak zrejme bola naozaj neverná