Ako zistit u zien, ze mali sex

Príspevok v téme: Ako zistit u zien, ze mali sex
krissak

Dobry den, tato otazka prejde hlavou aspon raz za zivot.Ste niekde na tyzdnovke , vratite sa domov.Zena sa vam prizna alebo to zistite ,ze mala niekoho na byte , bol to cudzi alebo znamy chlap a trapi vas v podvedomi alebo vedomo,ci vas podviedla?Zenska percentualna tabulka hovori,ze zena vam na 94% povie nie.Priblizne je to tak aj na muzskej strane.Ako zistit ,ze mala niekoho ineho v sebe?

lost

Tak ma napadlo... pozri sa ci nema nejaku nove drahe oblecenie, co by si sama nekupila, mozno to bol dar od niekoho za nieco...

lost

looooool

tak ten oltar, to by bol aky hardcore :D

no ano, nejak jej dat kruto pocitit, co stratila :D

nejak aby vkuse videla aky som stastny s tou inou :D
(faceook by tu pomohol)

by ju to zozralo mozno...

GiovanniX

lost,to je dobra otazka.Este sa mi to nestalo a ani nestane dufam,fyzicky by som urcite neublizoval zene,to len slabosi robia.Podviest by som ju tiez nepodviedol,lebo ja nepodvadzam priatelku nikdy,je to proti mojim zasadam a myslim si ze by to bolo jedno,lebo po nevere by som v ziadnom pripade nepokracoval vo vztahu.Troska psychicky by som ju nicil,mozna pred oltarom by som jej povedal,ze nie :D

nexus

...co je toto za debilna tema?
asi tak to mozes, zistit, ako ona, ci si pred tyzdnom vypil na tej sluzobke liter borovicky...

GiovanniX

krissak,chapem ta a mas pravdu,never nikomu len sebe,alebo ver,ale prever:)nemas daku susedu,alebo suseda ktory by dozeral na nu,ci nechodi niekto ku vam,atd?nemusi ona o tom vediet,len pokojnejsie budes spavat,moja byvala priatelka byvala odomna vyse 100km a vedel som o kazdom jej kroku,aspon som pokojnejsie spaval.Ja som clovek ktory ma rad istotu,klamstvo u mna nema sancu.Kto sa ma pokusi oklamat,tvrdo ho potrestam!

krissak

nemam.slov...asi ked sa mi priznala tak asi nesom paranoik...ziarlivy som bol len niekedy ,ale to iba kus...nepodviedol som ju ani raz ,vtom som si isty...nemam chut to robit lebo ju velmi lubim...chcem byt s nou..ale zenske oci ktore klamu su prilis nevinne a gulate nato aby som opustal...volnost ma az az..ved ked ma chut tak ide s kamoskami do baru alebo disku...takze asi tak...zenam sa neda verit...vo vztahu ktory dlho vydrzi musi byt muz pod papucou,nic nehovorit co sa zene nepaci...nesmieme si povedat svoj nazor na vec,lebo uz kricia...musis posluchat ,lebo potom ti robi peklo na zemi...ak stoho nieco porusis si nahraty...vydrbe s prepacenim s tebou ako s malym deckom...dnes ne zeny su take...nieco spravi zle ..a ty si este ten najhorsii..ochvilku budeme mi chodit protestovat na pred parlament aby nam DALI ROVNOPRAVNOST MEDZI ZENAMI A MUZMI

nemam.slov

to je chore, ak jej neveris, tak s nou nebud... zasluzi si niekoho kto ju bude uprimne lubit...

btw. mas nejake podozrenie, ci je to tvoja paranoja? alebo ty ju podvadzas, a myslis, si ze ked to robis ty robi to aj ona??? alebo, proste si tak ziarlivy, ze si ochotny jej robit vyter a dat ho do labaku? a tvarit sa pri tom ze je to ok???

ak ju budes upodozrievat, raz to spravi naschval....