Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Púder na mastnú pleť

Príspevok v téme: Púder na mastnú pleť
lesklaplet

Potrebovala by som poradiť nejaký dobrý púder na mastnú pleť. Neviete o nejakom ktorý dobre zmatňuje a hlavne je transparentný čiže viacmenej bez farby? Používala som miss sporty ale už po druhom nánose ho bolo hneď moc vidno a a vyzerala som ako keby ma splálilo. Nemám vela penazí lebo s vrekoveho sa nemozem moc rozdrapovat takze nejaky tak do 200sk.ďakujem za akukolvek radu :)

lesklaplet

No starostlivosť o plet si myslim že mám celkom v poriakdu. používam čistiace gelý na noc sa odlicujem, plingy aj masky na matsnu plet. Vyrazky mi ustupili, objavuju sa vacinou len ked mam kramy. Len ta plet je stale mastna a nic mi nepomaha. Zioadne masky nic. Jem aj zikové tablety a pijem caje ktoré by mali pomoct ale stale to nepomha. Podlakd pouzivam ten garnier zmatunujuci s kotrym som celkom spokojna, a make up ten rimmel stay mate presne odtien c 3. Puder som od nich este neskusala.

levicaaaaaa

no Miss Sporty nie je bohvie aká voľba... skús od Rimmel- Stay Matte, odtieň 003.

Rimmel tiež nie je bohviečo, ale stále lepšie ako Miss Sporty, ja momentálne mám doma tento púder, nanášam ho štetcom a je to taký lepší priemer podľa mňa...

inak, ale dosť dôležitá je aj starostlivosť o pleť, a hlavne, či používaš denný krém, make up a pod. nie je to len o púdri... napíš viac, skúsim poradiť...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.