Suhada - kozmetika z Lidla

mad.die

ja som mala raz lesk na pery, taky mozaikovy a bol velmi pekny...ani nelepil, ani sa velmi neotieral.teraz maju v ponuke tusim bambusove a olivove pripravky,vo velmi peknom baleni

pauli 73

ja si som si na skúšku kúpila sprchový šampón a ten cukrový peeling, mne vyhovuje. Okrem iného je to 100% kontrolovaná prírodná kozmetika s certifikátom BDIH. Logo majú aj na obaloch.

slavkad

Ja mam telove mlieko, po naneseni mam jemnu pokozku ale tiez sa mi zda prilis aromaticke. Nebyt tej silnej vone, bol by super.

Bernie

ahoj LENKKA
ja som si kúpila šampón riža+ zázvor a zatiaľ sa mi celkom pozdáva,len na môj vkus je príliš aromatický.ale je tam cítiť ten prírodný výťažok z henny.pretože keď som si kedysi dávala zábal z henny, presne takú istú kvalitu vlasov som mala ako po umytí týmto šampónom. s ostatnými produktami tejto značky nemám skúsenoť.

kaciatko_7

bud je prirodna na 100 %, alebo prirodna nie je, 50 % prirodnych latok moze mat aj kozmetika, ktora sa za prirodnu nepovazuje... chcela som ju vyskusat, no nakoniec som sa rozhodla pre skutocne prirodnu kozmetiku... mimochodom double mascara volume black od suhady je podla rapex nebezpecny kozmeticky vyrobok

Laura11

No denny krem som si kupila nedavno,kedze je v akcii a sklamala som sa :-/ Je velmi aromaticky a po nanesení som mala na tvari pocit,akoby som mala natiahnutý celofan :-D