Pysky ohanbia

Príspevok v téme: Pysky ohanbia
skrata

Mam problem. Moje vonkajsie pysky ohanbia su velmi dlhe.Viem, ze to nie je normalne a nepoznam zenu, ktora by to mala tiez. Mam z toho komplex a hanbim sa vyzliect aj pred svojou mamou, nieto pred nejakym chlapom.Ma niekto takyto problem? Asi by som si mala dat urobit plastiku, ale zatial nemam odvahu.

Marek1212

Baby a hlavne tie mladsie, raz pochopite, ze velke pysky ohanbia, su pre muzov ovela viac pritazlivejsie ako krpate. A nehovorim iba za seba, verte mi. Dokonca plati, cim vacsie tym krajsie. A oponovat Vam budu iba ziarlive zeny s malinkymi. Nepoznam ziadneho chlapa, ktory by to videl a citil inak, ved som presiel par intrakmi. :-)))

fdggfdgfdg

mna by zaujimalo, co znamena velke pysky...lebo niekto tu pisal, ze 4 cm..to ma dost dostalo, potom ja mam obrovitanske a urcite nie roztahane, kedze som este panna a vobec si neviem prestavit ze sa niekedy pred niekym vyzleciem...okrem seba :( hambim sa

maco111

ano je to pravda,nam muzom sa to viac paci a mne osobne urcite...tak ze ak sa hanbite,ozvite sa ja vas z toho dostanem :-)info@parfumy.eu

liliana234

cawte, chcela by som sa spytat, ked chcem ist na operaciu velkych pyskov, mam s ym ist za gynekologom alebo si hned najst plastickeho chirurga?

exteae

Moja zlata ja si mislim ze potrebujes poradit najlepsie bude ak navstivis gynekologa lebo ziadny muz nevydel tolko susiek jak on alebo chod za psychijatrom ten ty urcite pomoze chalani vazne maju radi vecsie ja urcite

retro

Baby,ja vam poviem len jedno.Je to nenormalne sexi.A myslim,ze sa to paci vecsine chlapov.Takze niet sa zaco hanbit!

pipina

ahojte stresacky ja mam tiez velke pysky a tiez mam s toho komplexy a pacia sa mi ked ma baba tam dole len ciarocku ale co uz sme take ake sme,.. ja dokonca chodim na nudaplaze a ked si vsimnem ako mi to tam trci a ludia cumia tak si musim jedine predstavit ako sa s nimi chcu uchylaci pohrat hehe a este ktomu aj fotim nahe fotky a nahodou je to ako ja to volam brana rozkose mame to ako take dvierka .. no a verte vela chlapov mi povedalo ze tuzia mat zenu s poriadne velkymi pyskami.. tak ziadne stresy musime si byt iste sebou samym ine spaty sa ako promenaduju a myslia si o sebe neviem co.. zenska sebaistota ju robi sexy

xaraaa

aj ja mám jeden vnútorný pysk väčší o dosť a neviem, či je to normálne. a hanbím sa za to... je to hrozné

kristina2222

myslim si ze skoro kazda zena nema extra krasne ohanbie...ja osobne tiez nemam extra krasne to tam dole...ale zase nechcem fotit fotky do neakych casakoch alebo tak...urcite sa nehanbi pred chalanom...chalan ta predsa musi brat taku aka si...

D_nika

babyyyyyyy, sak nestresujte...

k tomu znamienku... ja mam tiez nieco take ako znamienko, ale mensie,len trosku "odstava" :D najprv som sa citila trapne, ale ked ho priatel nazval "znamienkom krasy", tak som sa nad tym prestala zamyslat a ani nechce, aby som si ho dala odstranit.. ;-)) sak ak ta loobi, tak so vsetkym ;-)