Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podviedol ma :(

Príspevok v téme: Podviedol ma :(
prezývka :(

Preco v na pohlad harmonickom vztahu bez vaznych hadok, len takych klasickych, ktoru sa azda vsade sa rozhodne partner podvadzat?
Je to neho nevyzretost? Chalani, co vam to dava, ked zacnete cez ten po….s…rany pokec vypisovat s pubertackami, podvediete partnerku po takmer rocnom vztahu a potom najskor zapiera ale napokon sa prizna a strasne to lutuje a chce sancu???
Preco toto chlap robi???
Tak ked podvediem, tak uz nemam zaujem o aktualnu partnerku… tak preco dalej ublizujete, tvrdite ze milujete, lutujete a chcete vsetko vratit spat?????
Nerozumiem :(

Dreambaby

Precitala som si vsetky prispevky a ohladom Tvojho priatela.
Mam kamarata,ktory stale vyhladava typy dievcat,ktore maju problemy,trapia sa,rozviedli sa im rodicia a pod.Ma pocit,ze je VELKY ZACHRANCA a danej babe pomoze,polutuje ju.Potrebuje ako muz citit,ze je uzitocny,ze jeho pevne ramena a slova utechy maju zmysel.
Nepoznam Tvojho priatela,ale myslim si,ze tak je to aj u neho.Chudinka baba a on velky zachranca,ktoremu sa zverila a on ma pocit,ze ju zachrani.
Myslim si,ze 2-3 tyzdne na nekontaktovanie sa s nim je velmi malo,za to co Ti urobil.
Obhajujes si to tym,ze s nou nemal sex.Ale mal s nou stretnutia a ak by to pokracovalo osobne si myslim,ze by k sexu doslo a ak sme pritom bozkavat sa asi bozkavali,nie?
Kolko ma vlastne Tvoj priatel rokov?Kolko rokov mas Ty?
Osobne ak by mi toto urobil priatel a este vzdy som citila,ze ho milujem,tak by som mu povedala nech mi da mesiac, a potom sa rozhodnem co dalej.Samozrejme zalezalo by na tom ako by sa za ten mesiac spraval.No uprimne neverim na akesi znovuzrodenie vztahu ak v nom jeden druheho ,,podviedol´´,aj ked ako pises nebol tam sex.
DRZIM TI PALCE.Je tazke opustit niekoho ak ho milujes,ale skus si naozaj dat mesiac bez osobneho kontaktu s priatelom a za ten mesiac porozmyslaj ci mu chces naozaj uprimne odpustit a najma ci Ti za to stoji.
Nie ste manzelia,nemate spolu babatko,nebyvate spolu.Dobre si to zvaz.

addos

Ja osobne by som ten vztah hned nezatracoval, ale ani by som sa nesnazil ho za kazdu cenu zachranit.
Priatel sa podla mna prejavil ako clovek, ktory neciti celkom zodpovednost za svoje ciny, akoby este celkom nepodrastol zo svojich detskych rokov. Sancu by som mu este mozno dal, ale musi dokazat, ze mu na tebe a vasom vztahu zalezi a ze je ochotny pre to urobit pri sebe zmenu. Mal by sa pred teba postavit ako chlap, krory si stoji za svojimi slovami i skutkami.
Urcite je odluka potrebna. Jedna etapa vztahu skoncila a je bud zaroven aj poslednou, alebo pride po nej etapa nova, kvalitativne celkom odlisna.
Nemyslim, ze by si ho mala nejako uzkostlivo sledovat, ale ak sa znovu zidete a spozorujes u neho nejake znamky nevery, ci flirtu a nie si zena, ktorej by to nevadilo, potom treba urcite radikalny a nekompromisny rozchod - tretia sanca uz nemoze mat miesto.

kafe

Prezývka, podľa mňa chlapec bude TERAZ sekať dobrotu, aby ťa nestratil. Ale že aj napriek tomu, že je zadaný NIEČO inicioval, niekoho oslovil, dokonca namotal.. to považujem za veľmi zlý signál. Nevera NIE je čosi, čo pred chlapa (babu) spadne z neba ako niečo nečakané (väčšinou nie). Tvoj priateľ vyslovene CHCEL a IŠIEL za ďalšou kočkou.. to nebolo len jedno rozhodnutie, pominutie zmyslov na pár okamihov, tých rozhodnutí musel urobiť viac a všetky smerovali k snahe zoznámiť sa, namotať ďalšiu kočku.. to že k sexu nedošlo, nepovažujem za výhru. Už tá jeho iniciatíva je v mojich očiach dosť zlá.. Nečakaj, že bude iný, verný a len tvoj. Buď s ním zostaň a POČÍTAJ s tým, že ťa môže podviesť, alebo sa rozíďte..

addos - dakujem za tvoj prispevok.. vela mi dal....

babenka1 - to ze mu to dam vyzrat som nemyslela vo vztahu,ale kym mu odpustim a dam sancu... milujem ho a tak som mu ju dala... dala som mu ju preto,lebo viem, ze sex medzi sebou nemali... boli spolu iba raz na kavu a raz sa nahodne stretli ale neboli si ani sadnut ani nic, len prehodili slovo...
kazdopadne.... stretko a vobec vsetko bolo z iniciativi mojho priatela.... on zacal, on ju oslovil, on ju "namotal"... ona, co sama o sebe pise, je psycicky dost labilna, brala drogy, podrezala si zily,ked ju pred rokom opustil priatel a odvtedy berie tabletky na nervy... to ze s nim spala tvrdila cely cas preto, aby znicila jeho a nas vztah, proste chce ho vytrestat za to, ze ju oklamal... odkial to vsetko viem? podarilo sa mi proste dostat na jej azet a tam si vypisuje so svojimi pubertalnymi kamoskami... takze... dala som mu sancu... dala som mu pocitit, ze viac verim tomu, ze s nou nieco mal, ako nemal a dali sme si iste pravidla... uvidime, cas vsetko ukaze... pokial bude "sekat dobrotu" par tyzdnov a potom sa to vrati nazad aj v inych veciach... nemam v tomto vztahu preco stracat cas....

mozno pisem tak, akoby som ho chcela drzat pod papucou, ale to nie... naozaj nemam taketo potreby...

babenka1

Ťažko radiť v takejto situácii, ty musíš vedieť, či ho miluješ natoľko, aby si mu odpustila. Ale nesúhlasím s tvojím názorom, že mu to chceš dať vyžrať. Aj psychológovia sa zhodujú v tom, že AK sa človek rozhodne odpustiť neveru a obnoviť vzťah, tak by sa to nikdy nemalo pripomínať a používať ako tromf v hádkach. Lebo to skončí tak, že s tebou partner nebude z lásky, ale kvôli výčitkám svedomia. A neviem, či ti taký vzťah stojí za to.

addos

Velmi pekne ti tu mnohi napisali - najma Rony, aj ked je pravda ze kazdy pripad je iny.
Nechcel by som ta zranit, ale dost na tom, ze tie vikendy su naozaj malo a je aj taka moznost, ze vasa znamost by mohla byt pre tvojho partnera len akesi vikendove rozptylenie a zvysok tyzdna vyzera u neho inak. Je teraz dolezite ako sa bude partner spravat, ci ako ten, ktory sa snazi najma skutkami napravit svoje ciny, alebo len sladkymi recami o tom ako ta miluje a ako ho to velmi mrzi. V tomto pripade je vsak naozaj na mieste odlozit ruzove okuliare a pozriet sa na celu vec realnymi ocami - ved sa tu mozno jedna o celu tvoju buducnost.
Vlastne, mozno je to aj dobre, ze si na to zavcasu prisla a ze o to skor mozes na vas vztah pozriet realnymi ocami.

ano, spolocne krasne romanticke vikendy.. kazdy jeden bol taky... obcas sme boli spolu aj tyzden, on u mna alebo ja u neho.. chcem mu verit.. zatial to asi nedokazem.. vsetko chce cas a ten vsetko ukaze... mozno k sebe patrime, mozno nie... prajem si, aby odpoved bola ano a aby sa naozaj uvedomil, ako to tvrdi, ze sa uvedomil....
dakuje, ze pisete priamo a bez ruzovych okuliarov, lebo ja tie moje srdieckove neviem len tak zlozit.....

bibba

hmm. to je bohuzial pravda. spolocne krasne volne weekendy su casto nieco uplne ine ako kazdodenny bezny spolocny zivot... skusit to mozte. ak mu teda este veris...

Pyzamo123

Kolko spolu travite casu cez vikend? Vies vztah na dialku nikdy nebude fungovat tak ako by mal. V partnerovi by si mala mat oporu a ak ti je smutno mozes prist za nim. A ak on je k dispozicii len cez vikendy tak asi nedostavas to co by si mala. Mozno sa nevedomky uspokojujes aj s tym malom co mas. Obavam sa toho ze keby ste spolu zacali byvat az potom sa naozaj spoznate a uvidite kto ste vlastne naozaj a kto je ten druhy. Ale prajem vam vela stastia.

asi by som mala upresnit, ze je to vztah na dialku a sme, teda boli sme spolu len cez vikendy...... :( ale po lete sme planovali spolocne byvanie...