Inekcia na vyvolanie kramov+antikoncepcia+velmi slabe kramy

Príspevok v téme: Inekcia na vyvolanie kramov+antikoncepcia+velmi slabe kramy
milujuca

Ahojte!
Dva mesiace som nedostala kramy, teraz som bola na inekciu na vyvolanie tychto veci, a hned ako som prisla domov som to dostala, ale tieto kramy su velmi slabe, skor take spinenie, a boli ma hrozno brucho, a hned som si aj dala prvu antkoncepcu tabletku. No a teraz neviem ci som urobila dobre, vzdy som mavala silnejsie kramy ako teraz.a este aj ta inekcia?...Stalo sa to niektorej z vas ? aspon nieco podobne?..prosim pomozte mi!!!

milujuca

take moze byt ze to co zo mna "teraz ide" su kramy,,,no tak dufam, lebo som si hned dala tabletku antikoncepcnu prvu,,,tak som nevedela ci e to ok..a po inekcii takejto vas tiez tak bolelo pbrucho?

milujuca

take moze byt ze to co zo mna "teraz ide" su kramy,,,no tak dufam, lebo som si hned dala tabletku antikoncepcnu prvu,,,tak som nevedela ci e to ok..a po inekcii takejto vas tiez tak bolelo pbrucho?

milujuca

take moze byt ze to co zo mna "teraz ide" su kramy,,,no tak dufam, lebo som si hned dala tabletku antikoncepcnu prvu,,,tak som nevedela ci e to ok..a po inekcii takejto vas tiez tak bolelo pbrucho?

Vločka

tiež som dostala "vyvolávačku" a tiež som ich mala takéto slabe, vlastne to bolo iba špinenie a Dr. povedala, že je to ok, hlavne, že niečo je...ale mne to prišlo po pár dňoch

mišelka

to že ti niekto pichcne vyvolávačku neznamená že nie si tehotná, je vela žien že si dalo pochnuť vyvolavačku a aj tak bola tehotná. Byť tebou kúpim si tehotenský test