Jehovisti

Príspevok v téme: Jehovisti
bibba

Prosim vas, povie mi niekto viac o tejto sekte? chcela by som presne vediet cim sa riadia, co hlasia, ako ziju... pytam sa kvoli jednemu blizkemu cloveku, ktory je z takejto rodiny... a mam pocit, ze sa ten clovek ani nie velmi rad o tom rozprava. Je tu niekto z vas taky, ktory takto vyrastal? ste stym zmiereny, ukratilo vas to o nieco? alebo ako to naozaj prebieha napr. v nemocnici, ked vam chyba krv, ale nemozete ju prijat, lebo to je jedno z tych pravidiel, co spravia lekari, suhlasia stym? nepovazuje sa to za zabitie, ked nechas cloveka umriet a zachranit by sa dal? som zvedava...

GiovanniX

pozrel som to video,no je to naozaj chore,chudinka dievca,ta zenska je poriadna slapka,esteze mala odvahu ist pred detektor lzi.

liana01

toto si kuknite, neviem ci ste to niekdedy videli na Prime to chodilo, a mali tam raz jehovistku na tom detektore lzi..a peekne z nej vyliezlo co je zac a ako sa chova k svojim blizkym.. mne bolo z tej zenskej zle...chuderka jej dcera...tu je vidno ake su to vsetko vymlete mozgy..
-odkaz odstránený-

GiovanniX

no tak asi upustili od toho neviem,u nas uz davno neboli,ale to plusko je tam :D,preto to viem ze to Jehovisti robili,lebo jeden ich videl a ten nam to vravel a naozaj pred par rokmi casto chodievali a klopali rodinam na dvere,vzdy som to zgumoval s kamosmi to plusko a prisli zas a ti ktory nezgumovali ku nim uz nechodili.

zuzic

giovanix:D ta to ti pekne dakujem:DD vysla som pre dvere a stojim tam jak debilcek v roztahanych teplakoch s vybuchom na hlave (pred par hodinami som sa zobudila este osm sa necesala:)) a ide moj mlady sused ze ci mi ma s niecom pomoct ze co robim:DD ja tam stojim a cumim nad dvere:DD mno nevidim nic okrem mrtveho pavuka, ale veraje som moc nekukala:DD

zuzic

inac prave dnes boli u nas dve zenske, ma skoro porazilo akoze nic proti nim ale mne bolo fakt zle a poviem slusne ze nemam zaujem o ich knihy a aj tak nedaju pokoj tak som im musela zavret dvere pre ocami...
giovani to fakt? to musim ist pozret nad dvere:))
inac tie spravy som videla zevraj to znamenalo ze ktory byt bude vykradnuty a to nakoniec bolo takto:DD

bibba

akoze ti jehovisti sami napisali tie kriziky hore? este som si to nikdy nevsimla. uz si to budem vsimat... ale to pocujem inac prvy krat.