Jehovisti

Príspevok v téme: Jehovisti
bibba

Prosim vas, povie mi niekto viac o tejto sekte? chcela by som presne vediet cim sa riadia, co hlasia, ako ziju... pytam sa kvoli jednemu blizkemu cloveku, ktory je z takejto rodiny... a mam pocit, ze sa ten clovek ani nie velmi rad o tom rozprava. Je tu niekto z vas taky, ktory takto vyrastal? ste stym zmiereny, ukratilo vas to o nieco? alebo ako to naozaj prebieha napr. v nemocnici, ked vam chyba krv, ale nemozete ju prijat, lebo to je jedno z tych pravidiel, co spravia lekari, suhlasia stym? nepovazuje sa to za zabitie, ked nechas cloveka umriet a zachranit by sa dal? som zvedava...

xxxx

ja neveim ale pisem jednu poznam no už roky som s nou nie som v kontakte lebo už nechodim do skoly a uý tam ani nepracujem no a ona mi to vsetko hovorila o sebe ky ma zivot ...Ano su aj taky sttretavaju sa maju majetok ale musia len medzi sebou hladat partnerov a zit nemozu si naj inych ak ano ten katolik zase musi sa stat jehovistom inak nemozu spolu zit...NO ja verim radsej budem katolicka alebo evanielicka ako jehovistka

xxxx

stacilo mi pozerat o nich skoda ze som si to nenahrala a inak by som hodila link no co už ano su zamozny ale ta polovica z nich zase nie ved pisem ako to tam povedala ta zena ukazovala a plakala co robi jej muz ako sa zmanil atd...zaciatok bol dobry povedala mali mikrovnku vysavac ... ale po case mu ta zeklta kazala vzdat sa majetku atd... a on sa potom už len riadil tym

zuzic

xxxx a ta reportaz myslis ze bola doveryhodna? ved vies co vsetko davaju v telke...
ale keby aj aj tak si nemyslim ze za to ze niekto je taki tak nemusia byt vsetci. poznam jednu krestanku ktora je totalne postihnuta uplne mava zachvaty ze totalny fanatik a tiez by som podla nej neporovnavala vsetkych krestanov za to ze ona je mimo...

xxxx

nie naozaj to bolo v telke asi rok dozadu a natacali to a cumela som na to vtedy hovorili priamo o sekte jehovistov. No a jedna co ju poznam ta kamoska co bola ako v tej sekte povedal to ostatne mi musel si zobrat cisto zo sekty ich a ked mlady tam nebol zobrala si takeho starca musela rodicia tlacili atd..A nieco o tom davani sebe jeden sa vzda auta da v sekte tomu druhemu mi ties povedala ona ale ties povedal nehovor nikomu kto ti to povedal cize ako ona...preto kazdeho je vec ci tam pojde alebo nie inal len odist od tial je problem a to mam svoj nazor na to a stacilo mi ta reporaz v tekle ..

zuzic

xxxx to je zas dost velka hlupost si myslim.... a ak by aj niekto taky bol, tak isto existuju aj svihnuti krestania takze neriesim.

lDenzl

xxxx-never vsetkemu co pocujes.
To co pises je riadna chujovina ak tym myslis svedkov......mal som kamarata a spoluziaka co nim bol a boli to uzasni ludia.Bol som u nich a bola to perfektna domacnost aj s telkou a vsetkym.Tak take dristy co sa sa siria.....zahod za hlavu.

xxxx

v telke davali ajo muz bol v sekte. Mal zenu deti. A co musel robit vzdaval sa majetku chladnicky televizora, postele . Manzelka a deti museli to znasat a spavat na holej zemi koli tomu ze on svoj majetok dal inemu v sekte ich. A manzelka povedala ze musi od tial odist. No a ked chcel odist tak sa vyhrazali ze ho zabiju .... Lebo jeden ties odisiel a už je tam zakopany ... BOLO to v telke lebo som to kukala .....Tak ako super ked odist od tial zahlusia ta...A este som pocula ze spavaju a sexuju medzi sebou navzajom len cisto ako ich sekta s inym nemozu ako katilikom evanielikom atd...Jedna mlada mala 30 rokov a zo sekty si musela najst muza jediny co tam bol a slobodny tak ten mal 51 ako jej otec vekovo skoro tak tak akoby si zobrala svojho otca no a musela aj zobrala ,....

bibba

tak to ano, nikdy som na nich nebola nejaka zla alebo nieco take... ale u mna tiez nehrozi, aby som sa stala jednou z nich...

jajka001_

majú prvky miernej sekty. pre mna je nemyslitelné sa k nim pripojit. ale rada s nimi sem tam pokecam ak natrafim na prijemnych,milych, inteligentnych členov a mám na to čas a náladu

zuzic

ja nenavidim ked ma zastavia a nedaju mi pokoj aj ked im slusne poviem nemozem sa ich striast...ale inak mam nazor ako lost