Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co si kupiť k narodeninám.../50./

darček

jancecka dakujem.Môj bude mať zajtra narodeniny,na sobotu alebo nedeľu to ešte neviem budeme oslavovať len v rodinnom kruhu.Takže nebude to taká veľká oslava,ináč aj tuto je v mode prasa.Nás bude len 6,lebo jeho brat nepríde,takže len jeho rodičia/svokor je ťažko chorí tak budeme u nich/,ja s manžeľom a naše ešte maloleté deti.Od svojich rodičov určite dostane peniažky aby si kupil niečo.Ja som mu kupila v sobotu predsa ten rosič motorový.O ničom inom nerozprával len o tom že to chce kupiť,tak nech to má.Tužila som po krásnej oslave,lenže život niekedy je krutý.Máme jednu rodinu,/kamaráta koho s me tiež chceli pozvať,no tiež nám to nevíjde.Akurát berie chemo,zistili mu rakovinu.Takže len malá oslava,aspon darček má vytužený.Dakujem za rady.Minulu sobotu sme boli preč,trošku na výlete,tam som ho tiež pozvala na obed.aj deti sa tešili.

mate59

Obyčajne v tomto veku už každý skoro všetko má.Manželka mi nevedela tiež čo kúpiť.Nakoniec som dostal od nej valuty na zájazd do Farebného kaňonu na Sinaji.Bolo to skvelé.Hodinky napríklad pripomenú, že som ich dostal k 50-tke,ale spomienky na prežité tiež pripomenú a potešia.
Ak manžel túži po rosiči do záhrady, je to rozhodne kvalitný darček.Ja by som bol preň.Nemá síce rád prácu v záhrade,ale musí striekať a naťahá sa s ručným a tento mu prácu super uľahčí.Ak po ňom túži, sprav mu radosť.
Škodlivý nie je rosič, ale to, čo z neho strieka.Takže aj ten ručný je vlastne škodlivý.A mal by striekať v ochr. rúške.
Nenarobí sa toľko, prácu bude mať skorej hotovú a motorový rosič šetrí peniaze,lebo spotreba postreku je oveľa nižšia a postrek je účinnejší.
Ja som za rosič.

jancecka

a takí čo majú všetko a nevie sa čo im treba kúpiť, tak sa dá aj hviezdu, či pozemok na nejakej planéte ale podľa mňa to je blbosť :D to len tak pre inšpiráciu

jancecka

nový mobil, notebook, alebo internet ak máte PC alebo notebook, ak ho samozrejme nemáte, myslím ten internet, objednať satelit :D my máme obyčajný DIGI TV je to síce maďarské ale manžel sa vyžíva v kanáloch ako je discovery, rôzne polovnícke kanály, o prírode, ja zase tam kde sú telenovely :DD a aby som ulahodila tapp tak chytáme aj pornokanál :DD