Co si kupiť k narodeninám.../50./

jancecka

no ja viem, že sa nemusia naši manželia zhodovať v názoroch čo chcú :D môj má 26 rokov :D
ak si chce oddýchnúť od všetkého, tak nejaký pobyt v Tatrách, ak má rád túry, alebo niekde v kúpeľnom meste, ak je to bazénový typ :D samozrejme aj s tebou :D ale to mu nebude pripomínať nič, lebo to nie je hmotný darček, daj spraviť majstrom nejaký nový sprchový kút, aj s masážnymi hlavicami, alebo kúpiť novú vaňu s výrivkou :D užiješ si ju aj ty :D

AdamKrt

Ak mate DVD prehravac, tak velmi dobra vecicka je HDD rekorder. Video s nahravanim na pocitacovy hard disk. Dobra vec na pozeranie TV, ci nahravanie z nej. Clovek nemusi sachovat s DVD, ci VHS paskami...

darček

jancečka díky.No bývame na dedine,moc do záhrady sa neteší len je to ako povinnosť kedže máme dosť veľku.Motorovu kosačku si kupil pred dvoma rokmi,sníva o motorovom postrekovači.No od toho ma ohováraju,že vraj to veľmi zničí zdravie.Pritom mi nie je sympatický ako darček.Rozmýšľala som aj nad kupou retiazky nejakej ale nerád nosí šperky.Hodinky su dobrý nápad.Do práce čo nosí má už veľmi zničené.Niečo kvalitnejšie.Teľku vlani sme kupili,DVD prehrávač máme..do auta no neviem.Mali sme 17 ročné auto,tak jeho rodičia vlani dali svoje staré 30 ročné auto odovzdali do šrotu a svojmu synovi kupili nové so všetkými výbavami.Takže ani tam nie je čo dokupiť.Aspon nič ma nenapadne.Fakt by som chcela niečo čo mu stále pripomína,že to dostal na 50-ku.

jancecka

záleží aké má koníčky, môj manžel by sa potešil z motorovej kosačky, alebo nejakej zbrani na poľovné účely, alebo niečo do auta, elektróny :D napríklad, hocakej technike do bytu /telka nová, domáce kino, DVD prehrávač/, sníva o polohovateľnej posteli, či takých matracoch či čo to je, čo stlačí gombík a posadí ho to :D a keby mú kúpim povolenku na odstrel nejakých kamzíkov na severnom Slovensku asi by sa zjančil :D

sestrin svokor dostal perfektné točiace ratanové kreslo :D to by som prijala aj ja, alebo ešte dostal na 40tku /ale to je jedno/ sadu nožníc do záhrady a kopec ovocných stromkov, lebo je vášnivý záhradkár :D môj ocino na 50tku dostal od mami suprové hodinky, lebo tie čo už mal mal asi od svojho prijímania :DDD možností je veľa