potrebujem to

wew

sexi girl, ja ju nechcem iba na sex, ja ju lubim, ona sex nechce a ja to chapem,len chcem aby mi to spravila aspon...

sexi girl

Wew ak ti ide iba o to dostat ju do postele tak to je teda chyba. Mozno,ze prave preto nechce s tebou nic mat,lebo sa boji,ze ju proste budes mat iba na sex a opustis ju. Nezlom jsradsej sa s nou najprv o vsetkom porozpravaj az potom konaj, Aj ju ozaj nemas rad tak ju radsej nehaj na pokoji bo si myslim,ze dievcata si nezasluzia aby ich chlapci stale zranovali a je to dost hnusne.

olog

kamo necakaj ze ti to ona urobi skor ako ty jej... hlavne ked je taka mlada... nebudem pisat priciny preco to tak je, poradim ti ako to poriesit co najskôr,... ked budete spolu v klude povedz jej ze ked bude pripravena tak ju urobis dole jazykom nic viac jasne... a ked k tomu dojde tak necakaj ze ona potom schmatne tvojho srobika a urobi ti to ona... na 99% sa ti ho ani nechyti a ty pojdes domov nasraty a budes rozmyslat nady tym ci sa na nu nevykasles ale nerob si z toho tazku hlavu... takto pokracuj az kym sa neosmeli a potom to uz bude ok....

katika88

No jasne sak ja som sa tiez odvazila a bola som strasne hanbliva sa mu tam dole co i len pozriet nieto este daco s tym robit ;-) tak ber to tak ze je este mlada a neskusena tak potrebuje cas, hlavne na nu netlac.

katika88

No je to na dobrej ceste ked uz mala aspon ruku tam, tak mozno sa hanbi sa nanho co i len pozriet :-) u mna to tiez tak bolo xixi.Tak sme to najskor urobili v tme a potom na druhy raz som uz bola zvedava ze ako to vlastne prebieha a jak to vsetko vyzera tak som sa osmelila sice cervena jak paradajka ale slo to a frajer bol nadmieru spokojny.Potom som to uz brala uplne normalne a aj som sa na to tesila kedy mu zase spravim dobre.Tak jej daj cas alebo jej navrhni spravit to v tme.A ukaz jej rukou ze co ma vlastne robit.

mišelka

tak možno je tvoje dievča neskusene a len spoznava tieto pocitu tak ju do toho zahnaj pomaly a nechci hneť všetko..