ako urobit junaka?

Príspevok v téme: ako urobit junaka?
nexus

..existuje nejaky sposob, ako zvysit pravdepodobnost, ze sa narodi chlapec?
pocul som kedysi, ze to nejaky Jonas dokazal vyratat, ze kedy akoze uhm...treba oneee..:) podla hviezd ci coho, a ze mal velku uspesnost...nepoculi ste o nejakom "zarucenom" sposobe?:)
dokonca som pocul, ze to ovplyvnuje aj strava...pikantne , ostré, alebo sladke.. :)

kafe

Nexus, život a aj plodenie detí funguje na nejakom princípe. A pán Jonáš ASI na ten princíp prišiel, pochopil ho, overil a využil vo svojom živote (a v živote iných). Nevzdávaj to a pracuj na junákovi :)

nexus

..na tom nieco bude, to znie pravdepodobne :))
uhlie, mas bystry usudok...len neviem, co na to nase feministky :)

ale ta metoda zasa privodzuje riziko, ze si clovek vysluzi titul pomaly impotent...

uhlie

Ak chcete dievca, musite sexovat pomaly, lebo spermie z ktorych sa potom vyvinie dievca sa najprv musia porozpravat a poohovarat ostatne spermie a polutovat sa navzajom, aku maju tazku pracu.

nexus

jajka, co sa tyka tych ponoziek, uz nemam v sufliku ani jeden par, je to velka zahada...necham si asi priebezne posielat...:)

nexus

..to som ani netusil, kolko sposobov existuje.. :)len teraz neviem, s cim zacat ...:).asi sa zacat modlit a dufat v hospodina...
ale vsimol som si, ze clovek je tvoj vecne nespokojny, vacsina z vas tu chce pravy opak toho, co maju:)

smejusko

V telke raz jeden chlapik basnil o tom ako prisiel na zaruceny sposob vybrat si pohlavie dietata... takze podla neho ak chcete chlapca by ste sa mali milovat co najcastejsie a ak dievca, tak zdrziavat sa a po case sa milovat.. lebo ze vraj, spermie nesuci gen chlapca su silnejsie a priebojnejsi ale za to tie co maju dievcensky tak su vraj vytrvalejsie a maju dlhsiu zivotnost:D:D ci uz niekto tento sposob overil tak to neviem, ale drzim palce:)