ako urobit junaka?

Príspevok v téme: ako urobit junaka?
nexus

..existuje nejaky sposob, ako zvysit pravdepodobnost, ze sa narodi chlapec?
pocul som kedysi, ze to nejaky Jonas dokazal vyratat, ze kedy akoze uhm...treba oneee..:) podla hviezd ci coho, a ze mal velku uspesnost...nepoculi ste o nejakom "zarucenom" sposobe?:)
dokonca som pocul, ze to ovplyvnuje aj strava...pikantne , ostré, alebo sladke.. :)

nexus

..co prispevok, to opacny nazor :)
..ale tak sa mi zda, ze ten doktor Jonas bol velmi krestansky zalozeny, a taki uznavaju len misionarsku polohu, takze taaa asi nebude podstatna v tejto veci...

nexus

s tymto zapasim aj ja... okrem toho ich mam stale meneja menej...kedysi sa mi nezmestili do suflika, teraz vylovim sotva 4 pary.. keby som si nebol isty, ze nechodim po nejakych frajerkach, tak by som si myslel, ze ich niekde po nociach stracam... fakt je to zahada, ani v spinavom pradle, ani v sufliku, ani poopierane o gauc..neviem..
..ja som ale nrazal na to, ci ich ma ten tvoj dostatocne mnozstvo oprane po ruke :)))))

nexus

...no len ci ma co :)))))))))))
mozno ich neupratuje preto, ze si ich rano polahky najde, ked ich ma oprete o skrinu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bert

v polke cyklusu čiže taky12-16 den od mensštruacie a poloha od zadu nie je to 100 percentne ale mám tak 3 synov a ešte to závisi aj od pomeru veku partnerov