muži vaš názor

excell

Je predsa úplne jedno či slobodná alebo rozvedená, čo tu treba riešiť? Ak sa zoznámim so ženou a preskočí medzi nami iskra, nebudem riešiť takúto somarinu.

niekto

no nemyslim si ze by mi to vadilo
ono to nemas napisane na cele na takom 2-3 rande mu to povies a nevidim dovod preco by mu to malo vadit

keby som si mal vybrat ci je partnerka rozvedena alebo nie vyberiem si nerozvedenu ale v konecnom dosledku to je jedno lebo ked stretnem zenu s ktorou si rozumiem nenecham ju preto ze si uz raz zle vybrala.

Skor zalezi na tom ze ako sa stym vyrovnas a ci ta ten rozvod psychicky neznicil napr ci z toho nemas depky ...

ja mam 21 takze na to mam mozno iny nazor ako starsi muzi ale aj tak si nemyslim ze by to videl inak prave naopak

fešina1O

janek tak to je jasné, ale mna netrápia vydáte ženy alebo muži...t.j. vzťah úlet.

kafik, ja si to uvedomujem, mna zaujíma len váš názor, či sa ľudia s ničim takým stretli, ako to riešili, ako to funguje, či sú takéto vzťahy perspektívne a podobne...dakujem za vyjadrenie ....ale toto si ja uvedomujem.

kafe

A prečo ťa zaujímajú muži všeobecne? Aj keby 100 chlapov povedalo, že im rozvedené nevadia a ty natrafíš na fešáka, ktorému to prekáža.. tak ti je názor tých ostatných chlapov úplne na prd.