preco vydata zena nedba-nestara o svoje telo?

katika88

Qee to kde na take chodis?Ja by som sa napriklad v zivote neostrihala na kratko to je zase individualne, nechci mi povedat taku hlupost ze aj vydate zeny nemaju dlhe vlasy :-))

qee

Alebo este jedna otazocka... ! Preco sa zeny po svadby (nie hned samozrejme) strihaju na kratko ?! Ziadne krasne dlhe vlasy...?! (fialove natupirovane helmy) ale to len babicky =)

dada

nooo, nieje to pravidlom, ze sa zeny ked sa vydaju o seba nestaraju... je ti individualne, ja som 21 rokov vydata, vzdy vzdy mi zalezalo na mojom tele a vyzore...tak papa

chechi

nestaraju sa o seba, lebo si mylsia, ze sa uz iynm pacit nemusia, ked maju "toho svojho" a same sebe sa pacia (a ked nie, tak sa radsej nedivaju do zrkadla a je po probleme!)... ale keby videli nejake tie babenky vonku a dychtive pohlady zenatych muzov na ne, mozno by rychlo zmenili nazor na upravu vlastnej frizuy. hlavne treba inspiraciu, inspiraciu...

katika88

No podla mna je to velmi individualne, moja mama ma uz 50 a stale sa o seba stara, drzi diety a bez toho aby sa upravila by nevysla ani na ulicu.Neviem na aku zenu si natrafil ty ale podla mna skoro ziadnej zene neni jedno ako vyzera, teda nemalo by byt aj ked ma uz deticky.A drzi diety skoro kazda zenska, ziadnej urcite neni jedno ked pribera ale sa snazi co najskor schudnut.

mišelka

pre to iste prečo muži žene po svadbe prestanu kupovať kvety len tak lebo ju lubia .... tak prečo by sa ona mala starať o seba len tak ked nikam nejde....

liq

mozno to bude aj tym, ze maju co robit a pre seba im neostane az tolko casu a postupne si zvyknu zit i bez starania sa o to ako vyzeraju. som vydata a snazim sa este viac :) ale ked pridu deti, tak myslim, ze to uz bude ine...

new

Nehádž všetky do jedneho vreca !
a nezabudaj, že hlavne vydate ženy majú deti, takže bude to aj o tom.
Pozri sa na mužov, tí ani nerodia a tiež priberajú hlavne po sobáši.