Prečo? Dokedy? Cely zivot?

Príspevok v téme: Prečo? Dokedy? Cely zivot?
viktoriaor

ahojte som vyliecena bulimijcka a svoje telo mam konecne rada aj ked su dni kedy sa neznasam ako kazda z nas,.. je to uz asi 3 roky co nevraciam... ale v poslednom case som sa rozhodla ze schudnem ziadne tryznenie nic a ked to pokazim neva ... ale ide o to ze ked to pokazim tak hned mi pride na rozum vracanie nikdy by som nesla nechcem byt tam kde som ale preco ma to napadne??? ved ani na to nemyslim...

zuzka1911

velmi tuzim prestat ... poradte mi !! som sa rozhodla, ze od dnes nevraciam a desim sa co bude, ked pridem domov z prace :(

kickaTT

"su dni kedy sa neznasam ako kazda z nas".....tak to neviem odkial zdrava baba podla mna takto nerozmysla max si poviem ze na tomto este treba popracovat ale svoje telo mam rada .... =)radsej tu dietu nedrz

bleee

viktoria, nie si vyliečená bulimička, rovnako ako nie je vyliečený alkoholik. Si abstinujúca bulimička. A tým sa musíš riadiť. Lebo vždy je riziko, že sa ti choroba vráti. Tentokrát ho sama zvyšuješ tým, že sa púšťaš do chudnutia.

EVILinCAGE

Ahojte baby, pisem o vas bakalarsku pracu a potrebovala by som vyplnit dotazniky...Mohli by ste mi s tym prosim pomoct? Ak by ste boli ochotne ho anonymne vyplnit prosim skontaktujte ma na hifloleos@gmail.com a ja vam ho obratom poslem na vyplnenie. Velmi pekne dakujem :)