Trpnutie noh

Príspevok v téme: Trpnutie noh
L..Lu

Ahojte:) v poslednom čase pri behaní alebo pri rychlej chodzi mi začinaju trpnuť nohy...ale nie je to take obyčajne...strašne to boli, a vobec si moje nohy necitim:( dokonca až padám z noh:( a potom keď to povolí ma hrozne bolia členky:(...cca pred rokom som chodila pravidelne na injekcie pendepo,alebo tak niejak sa to volá...a tie mi picahali do nohy,kvoli slabej imnute..a asi aj odvtedy to pocitujem...neviete čo to može byť?:(ďakujem za rady:)

zuzic

clovek treti raz sa ta pytam ako sa da vyhnut tym alergenom??? si hovoril ze sa to lahko da vyhybat a nebude muset brat lieky. tak ako sa im vyhne?

človek

zornička: Prečo by som chcel niekoho naštvať? Oni nechápu že choroby nespôsobujú baktérie alebo mimozemšťania, ale poškodenie organizmu. Obvykle jedy. Nechcelo sa im ani zisťovať či nie su niecim otraveni. Sú to feťáci. Celý ďeň zhulený z dávky liekov ktoré berú. Zapada medicina je propaganda, zapadni doktori podavaju chemicke jedy, ktoré volaju lieky. Zabijajú ľudí. Maju na svedomi viac zivotov ako svetove vojny. Nehovorim do vetra. Tiež som mal ťažkú alergiu. A som z toho vonku. Dá sa to vyliečiť. Väčšina chorôb sa dá vyliečiť.

zornička

Trošku brázdim po tomto fóre a už som pred touto diskusiou narazila na reakciu "človeka", normálne som sa divila, čo to vlastne napísal - úplne od veci, mala som dojem, že príspevok napísal nejaký blázon. Preto sa nestresujte jeho blbosťami, čo tu dáva a ignorujte ho. Zrejme patrí k ľuďom, ktorí majú radosť, keď niekoho poriadne naštvú.

mjanik

skús vyhľadať akupunktúru a nech preliči kríže spolu s nohami,dobrý akupunkturista by to mal ľahko zvládnuť!

jajkafr

človek
nikto sa tu neháda, ja som ti len objasňovala realitu... myslíš si, že mám radosť z toho, že musím užívať lieky? Vôbec nie, ale viem, že ak ich vysadím tak to neskončí najlepšie... navyše skús si vo vlastnom záujme prečítať niečo o alergii a astme sám uvidíš čo to je za ochorenie a že to vôbec nieje banalita ako si mnohí myslia