muži a nevera

brankko

ospravedlnujem sa nejako mi odtial zmizli slova :-) ale myslel som to, ze nikto si nemoze byt isty tym druhym a preto by som nikdy na 100% netvrdil ze moj partner mi je verny

brankko

PRE nananana nechcem ti kazit radost ale na nikoho mieste by som si nebol verny, nie si s nim stale a prilezitosti je vela, ale akceptujem tvoj optimisticky postoj k tvojmu partnerovi

gogoh

Hlavným problémom je , že muži beru neveru uplne inak ako zeny. Zeny si spajaju neveru s laskou (cest výnimkam) muzi len ako uspokojenie svojich pudov. Aj ked sa musim priznat, že ja som tiez neverník s láskou :o).

nananana

moj mi je verny uz 10 rokov a to sme spolu 24 hodin denne- existuju aj verní len ich je velmi malo.Drz sa hesla: dôveruj, ale preveruj a potom uz len ver

selin

Ja som bola schopna za jedneho chlapa aj skocit do ohna..nikdy mi nenapadlo, ze by mi bol neverny..vcera prisla jedna neznama a v skratke mi povie, ze je tehotna s mojim muzom..a ja smiech..ta si robi srandu, al. sa pomylila..a muz pride domov a porozprava mi svoj pribeh..

tanyana

odpovedam :LEN MILENKA:je krasne si s niekym uzivat, len kde berie tvoj priatel tolko nezodpovednosti za svojho syna, ktoremu ma byt otcom, svojej manzelke, ktorej kedysi sluboval to co teraz tebe... davaj pozor, aby si ty raz neokusila podvod zo sterany manzela...ked sa raz vydas a keby si sa stala raz matkou zistis kolko je to zodpovednosti a ake skvele je mat dobru a fungujucu rodinu.. na margo musi to byt Skvely otec, ked tolko casu venuje tebe a nie synovy...

TrebaHladat

Tak chlapci a mladé dievčatá, mám vážny vzťah a som v ňom šťastný aj keď som si prešiel všelijakými obdobiami. Nevera, hmmm ťažký oriešok, hodný rozlúštenia ako ženy. Reagujem na poznámku že všetci sa riadime len pudmi a je malo tých ktorý sú schopný byť verný. No ako to môže niekto tvrdiť ? uznávam sme občas svine, ale nehádžte nás do jedného vreca je nas dost aj tych ktorí dokažu byť verní, stači si len važiť nič viac, to je kluč k tomu ako ostať verný vážiť si každý dotyk partera a vychutnavať si ho ako keby mal byť posledný a lubiť ho ako sme lubili po prvý raz bez predsudkov bez ostychu uplne sa do vzťahu ponoriť a nechať v nom kus srdca a dakovať za chvilke ked celý vaš svet sú len dva pohlady ktoré sa spojili v jedno... A prejavte partnerovi dôveru a oddajte sa mu, ak vaš partner nema čiste svedomie vide to najavo potom ešte rýchlejšie ked mu budete dôverovať ako keby ste sa ho neustále pýtali, a ak nie tak by vam neustale pýtanie ajtak nepomohlo lebo jeho divadlo je zvladnute bravurnym cítením umelca. Netraba nič viac len dve v jedno... Lubte sa a budte lúbeny. PS: držim vám všetkým palce

zrrzka

kto neverny chce byt, ten moze byt aj doma spokojny a hrat krasne divadlo doma..
podla mna to je v povahe, a je jedno, ci je to muz alebo zena..

mayocka

Muzi su biologicky predurceny na plodenie potomstva,priroda to tak tak zariadila a v priebehu evolucie sa to nikdy nezmenilo.musi byt pravidelne zbavovany dozreteho semena a pud ho k tomu vedie,ci sexom alebo masturbaciou sa ho aj zbavit.Ak nema pravidelny,obmenovany,hravy a zaujimavy sex doma,podlahne prvej prilezitosti inde.Muz ma rad pocit,ze je onho postarane a ze je chapany,z tejto stranky,takze ak si vytvori takyto vztah,nebude az tak nachylny na vplyvy okolia.proste ak ma vsetko doma,bez hanby a ostychu,s humoromm,laskou a bezprostrednostou,je muz na vrchole blaha