muži a nevera

Slnie

Ja som prva priatelka mojho mileho, nakolko sme spolu od 15tich. Sme spolu uz skoro 7 rokov a nebol mi neverny. Mozete opnovat ale viem, ze nebol. Po troch rokoch dostal taku krizu, ze budem jedina v jeho zivote, bol v tedy na strednej, chalani v jeho okoli rozpravali len o babach a on mal stal mne. Dali sme si dva dni pauzu, potom dosiel rozhodnuty, ze ma chce. Ale ani pocas tych dvoch dni mi nebol neverny. Odvtedy sa tym nezaobera, zu si to vyriesl, zvazil co ma, co by stratil. Neverim, ze je to o pudoch, je to o rozume.

m1

Ahoj Michelle, aj ja mám takýto zážitok za sebou. O pár dní sa rozvádzam. Keby si videla aká mi rozbila vzťah, podobá sa na Tvoj opis. No aj ten môj ma chce späť. Bohužiaľ pre mňa je neskoro. Ako opäť dôverovať a ako by asi fungoval náš opäť nastolený intímny život? Hlavu hore Michelle, verím, že opäť bude lepšie.

michelle

PRED VIANOCAMI SOM SA DOZVEDELA,ZE MA MUZ PODVADZA,A JA SI MYSLIM,ZE PUDY NIE SU VYHOVORKA.ZISTILA SOM SI,KTO JE TA ZENA,KED SOM JU UVIDELA SKORO SOM SPADLA Z NOH.NEHOVORIM ZE SOM KRASAVICA ALE AKO VYZERALA ONA.NAJVACSIA ALKOHOLICKA V MESTE.TERAZ ROBI AJ NEMOZNE ABY SI MA UDRZAL.MUZI SU SPINY!!!!

katika88

Jasne ze dokazu byt verni a je takych nie malo lenze niektore zeny su s prepacenim take hlupe a naivne ze pohrdnu slusnym chlapcom a radsej si nabalia nejakeho donchuana co nevie co od dobroty.A presne ako tu niekto pise pudy su naozaj len vyhovorka.Muz ktory naozaj miluje celym srdcom tak by ho ani nenapadlo zacat si nieco s druhou.Ma oci len pre teba a ver ze taky existuju nie je to len rozpravka.Ja sa skor stale castejsie stretavam s oklamanymi chlapcami ktori lubili svoje dievca a ono ich sprosto podviedlo, podla mna dnes su zeny strasne potvory a nevedia si vazit takych dobruckych chlapcov lebo ich povazuju za nezaujimavych, tak chodia radsej s frajerikmi a potom to tak aj dopadne.

cmuuuuucik15

ja si myslim,ze zvytocne vsetkych chlapov hadzeme do jedneho vreca... ano,su svine a podvadzaju, ale zeny predsa robia presne to iste!!! Ale poznam vela takych chlapov,ktori nepodvadzaju... chlapi podvadzaju preto, lebo im doma nieco chyba... to je ale chybou nas zien!! Tak si polozme otazku: Preco ich zanedbavame?? hm?

:-))

vzdy je na to dovod, nikdy nemoze podviest len tak. aj ked ten dovod nemusi byt viditelny...
a poznam chlapov ktori nepodviedli

janka

no, a ked ju uzp podvedie, tak preco to robi? hm? zena muza podvadza, lebo s nim nie je spokojna, nie je stastna...a muz zenu preco?